באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   WATCH DOGS PLAYSTATION HITS - PS4

WATCH DOGS PLAYSTATION HITS - PS4

יצרן PS4
אתם משחקים בתור איידן פירס, האקר מבריק ועבריין לשעבר, אשר העבר הפלילי שלו הוביל לטרגדיה אלימה במשפחה. עכשיו כשאתם רודפים אחרי מי שפגע במשפחתכם, תוכלו לעקוב ולפרוץ לכל מי שבסביבה על ידי ניצול רשת העיר.
מק"ט: 3307216076094


כל מה שנחוץ זה הנפת אצבע. אנחנו מתקשרים עם חברים. אנחנו קונים את הגאדג´טים והציוד הכי מתקדם. אנחנו מתעדכנים מה קורה בעולם. אבל עם אותה הנפה פשוטה, אנחנו מטילים צל שנהיה יותר ויותר יקר. עם כל חיבור חדש, אנחנו משאירים שובל דיגיטלי שעוקב אחר כל תנועה שלנו, אחר כל מה שאנחנו אוהבים ולא אוהבים. וזה לא רק אנשים. היום, כל הערים המרכזיות מרושתות. תשתיות עירוניות מנוטרות ונשלטות ע"י מערכות הפעלה מורכבות.

ב- Watch_Dogs, המערכת הזו נקראת ctOS והיא שולטת ברוב מהטכנולוגיה בעיר ושומרת מידע אודות כל תושבי העיר.

אתם משחקים בתור איידן פירס, האקר מבריק ועבריין לשעבר, אשר העבר הפלילי שלו הוביל לטרגדיה אלימה במשפחה. עכשיו כשאתם רודפים אחרי מי שפגע במשפחתכם, תוכלו לעקוב ולפרוץ לכל מי שבסביבה על ידי ניצול רשת העיר. גישה למצלמות אבטחה בכל מקום, הורדת מידע אישי על מנת לאתר מטרות, שליטה ברמזורים ובתחבורה ציבורית כדי לעצור את האויב, ועוד.

לפרוץ לעיר
Watch Dogs לוקח חלק בעיר שוקקת חיים. באמצעות שימוש בטלפון סלולרי, יש לכם שליטה בזמן אמת על תשתיות העיר. תחסמו את האויב בפקק על ידי שליטה ברמזורים. תעצרו רכבת כדי לעלות עליה ולברוח מהרשויות. תמלטו ברגע האחרון ע"י הרמת גשר. כל מה שקשור למערכת המרכזית של העיר יכול להפוך לנשק שלכם.

צדק רחוב
כאשר חיים בחלק הקשה של שיקגו הדרך הכי טובה לטפל באלימות היא בעזרת אלימות ולכם יש את הכישורים להתמודד עם קרבות רחוב. תנטרלו אויבים עם האלה שלכם, או תתנסו בקרב יריות מציאותי. במשחק תהיה גישה ליותר מ-30 כלי נשק מוכרים.

מהירות גבוהה 
אפשרות לנהוג ביותר מ-65 כלי רכב, כל אחד עם שליטה יוצאת מן הכלל, ולחקור את העיר העצומה תוך כדי השלמת משימות.

הכול תחת שליטה
למשחק יש מנוע חדש בשם Disrupt, המספק גרפיקה מתקדמת וחוויה מציאותית. Disrupt נותן לכם את היכולת להשפיע על העלילה, העיר וחיי התושבים כאשר לבחירות שלכם יש השלכות שמורגשות בכל רחבי העיר.

ניווט דינמי
Watch Dogs נותן לכם את היכולת להשתמש במערכת ctOS לטובתך כמו גם ברחובות עצמם, קצרו את הדרך בתוך בניינים או טפסו על גגות כדי לתפוס את המטרה שלכם.
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים
 PS4
WATCH DOGS PLAYSTATION HITS - PS4


99 גרסת הדפסה מחיר באילת: 85 ₪
מחיר ל- תשלומים: 2.89 ₪ לחודש (סה"כ 104 ₪)


© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ