באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   מכירה מוקדמת - KINGDOM HEARTS 3.0 - DELUXE EDITION - PS4

מכירה מוקדמת - KINGDOM HEARTS 3.0 - DELUXE EDITION - PS4

יצרן PS4
Kingdom Hearts III מביא לכם את הסיפור על כוחה של חברות והמלחמה של אור בחושך כאשר סורה ועמיתיו יוצאים להרפתקה מסוכנת ותומכים אחד בשני בזמנים הקשים.
מק"ט: 5021290068650


מכירה מוקדמת -
תאריך ההשקה המשוער 
29.01.19 
 
- הטבה ייחודית לרוכשים בבאג -
יו יו זוהר בחושך ומחזיק מפתחות ממותג  
 
 - אספקה בכפוף לתשלום מקדמה על סך ₪99 -
לאחר ביצוע ההזמנה, סניף האיסוף שבחרתם יצור עמכם קשר לגביית תשלום המקדמה.
סכום המקדמה יקוזז מהמחיר הסופי במועד ההשקה. 
הזמנות ללא דמי מקדמה לא יכובדו. 
  

Kingdom Hearts III מביא לכם את הסיפור על כוחה של חברות והמלחמה של אור בחושך כאשר סורה ועמיתיו יוצאים להרפתקה מסוכנת ותומכים אחד בשני בזמנים הקשים. העלילה מתרחשת בעולמות העצומים של דיסני, שם Kingdom Hearts פורשת את סיפורו של סורה, נער צעיר ויורש בלתי מודע לכוחות מרהיבים. תחוו את דמותו של סורה והצטרפו לדונאלד דאק וגופי, כדי לעצור כוח זדוני מפלישה והשתלטות על היקום. סורה, דונאלד וגופי מתאחדים עם דמויות אייקוניות של דיסני-פיקסאר, ישנות וחדשות כאחד, במטרה לגבור על אתגרים עצומים ולהתמיד כנגד הכוחות האפלים המאיימים על עולמם.

הרפתקה בעולמות דיסני ופיקסאר
צאו להרפתקה המשתרעת על פני היקום של דיסני: סיירו דרך עולמם של דיסני ופיקסאר כדי להגן עליהם מפלישת האויב, התחברו והתיידדו עם גיבורים מ- Toy Story, Tangled, Big Hero 6 ו- Hercules.

שחררו את הכוחות בלחצני המקשים
הלחצנים המסתורים והעוצמתיים יכולים כעת להוות עבורכם כוח נוסף עם יכולות חדשות, תנועות ואנימציות. בחרו את הלחצנים והתאימו עבורם שילובי התקפות קטלניות ומרהיבות.

תחוו את הקסם
בצעו  קסמים עוצמתיים ומהממים בקרב נגד כוחות האופל. קראו לחברים מעולמות דיסני-פיקסאר כדי לסייע לכם. שנו את מאזן הכוחות בלחימה על ידי זימון אטרקציות חדשות.

קרבות מרגשים עמוסים באקשן
חקרו ופעלו ישירות מול עולמות דיסני-פיקסאר. הילחמו מול צבאות האויב כאשר תטפסו על צוקים ענקיים, צללו במים העמוקים, או אפילו צנחו חופשי מהאוויר. תיהנו מחוויה ייחודית ואלמנטים שעוצבו בהתאמה אישית עבור כל עולם חדש!

החיו מחדש את דיסני הקלאסית באמצעות משחקי-מיני
קחו הפסקה מלהציל את העולם עם יותר מ-20 משחקי-מיני שקיבלו את השראתם מסרטי דיסני הקצרים.

ערכת DELUXE כוללת 

  • סיכת אספנים בלעדית
  • מארז מתכת 
  • ספר אומנות 
  • עולמות חדשים הכוללים את Toy Story, Tangled, Big Hero 6, Monster Incמוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים, משחקים במכירה מוקדמת
 PS4
מכירה מוקדמת - KINGDOM HEARTS 3.0 - DELUXE EDITION - PS4

מכירה מוקדמת - KINGDOM HEARTS 3.0 - DELUXE EDITION - PS4 - תמונות נוספות מכירה מוקדמת - KINGDOM HEARTS 3.0 - DELUXE EDITION - PS4 - תמונות נוספות מכירה מוקדמת - KINGDOM HEARTS 3.0 - DELUXE EDITION - PS4 - תמונות נוספות מכירה מוקדמת - KINGDOM HEARTS 3.0 - DELUXE EDITION - PS4 - תמונות נוספות 
התמונות להמחשה בלבד

419 גרסת הדפסה מחיר באילת: 358 ₪
מחיר ל- תשלומים: 419.00 ₪ לחודש (סה"כ 419 ₪)
 
© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ