באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   SEKIRO SHADOWS DIE TWICE - XBOX ONE

SEKIRO SHADOWS DIE TWICE - XBOX ONE

יצרן Xbox One
Seikro: Shadow Die Twice הינו הרפתקת אקשן מגוף שלישי עם אלמנטים של משחק תפקידים. תחוו את תפקיד הדמות הראשית, לוחם אמיץ שמשימתו היא לחלץ את האדון שלו, לורד צעיר וצאצא של משפחת המלוכה העתיקה.
מק"ט: 5030917250279


המוות שלכם לא יגיע בכזאת קלות. הכירו את Seikro: Shadow Die Twice, חווית משחק פנטסטית, אפלה מפותלת וחדשה מבית FromSoftware, היוצרים של Bloodborne וסדרת Dark Souls. בוים על ידי הידטאקה מיאזאקי ומופץ על ידי Activisionהעלילה מתרחשת בעולם המחודש והדמיוני ביפן של סוף המאה ה-16: תקופה של ברוטליות, הרבה דם וסכסוך מתמיד בין החיים למוות. ב- Seikro: Shadow Die Twice אתם תהיו "זאב בודד-חמוש", לוחם מבויש ומעוות הניצל מסף המוות. 

בזמן המשחק תתמודדו פנים מול פנים עם אויבים גדולים מהחיים: השתמשו בארסנל כלים קטלניים וביכולות נינג´ה כדי לזרוע הרס ולהילחם ראש בראש בעימותים עקובים מדם. השיגו את הנקמה. השיבו את כבודכם. הרגו בחוכמה.
 
הרגו בחוכמה –FromSoftware מביאים לכם את הקרבות הטובים ביותר להרפתקת האקשן בקצב גבוה הכוללת מכניקות חדשות.
 
לחקור זה המפתח – תחוו את הריגוש בחיפושים ותגליות ב- Seikro: Shadow Die Twiceיותר מאי פעם. תגלו פריטים חדשים, תפגשו דמויות חדשות ותתקלו באויבים חבויים.
 
תחמושת – במהלך הקרבות תשמשו בחרבות המחוברות לידכם הכוללות מגוון שיפורים. כדי לגבור על קשיים יהיה עליכם לגלות, לשלב ולהשתמש במגוון כלים חדשים במהלך הקרב.
 
זאב בודד-חמוש – שחקו בתור שינובי מוכשר ביותר בשירותו של לורד צעיר הגדל בבידוד מוחלט. לאחר תבוסה בידי סמוראי אשינה המבקש את המורשת הייחודית של אדונכם, שניכם מופרדים. עמוק בהרים, בתוך מקדש רעוע, אתם מתעוררים מחדש. חובה עליכם להשיב בחזרה את אדונכם ולדרוש את נקמתכם על האויב בכל מחיר.
 
ליבה קשה -Seikro: Shadow Die Twice הינו משחק הארד-קור מבית FromSoftware. מיאזאקי עיצב את הכותר כך שאוהדי FromSoftware יחוו אתגר עצום אך בו זמנית ייהנו ויתוגמלו. איכות הקרבות, רמת האתגר ואויבים יצירתיים הם משהו שאפשר למצוא אך ורק בכותרי FromSoftware.

עולם מחודש – האסתטיקה היפנית מתערבבת עם העולם המחודש והמבריק, עולמו של סנגוקו יפן בשלהי המאה ה-16, עידן בו המדינות הלוחמות מתקרב לקיצו. תחזו בעולם שהובא על בירכיו בשפיכות דמים מתמשכות, עולם הרוס לגמרי על סף חורבן. חקרו את הסביבות האלו, המלאות בעיצוב מורכב מבית FromSoftware.

אויבים גדולים מהחיים -Seikro: Shadow Die Twice מביא לכם אויבים ובוסים מפחידים. הילחמו מול אויבים גדולים ומאיימים שיעמידו במבחן את כישוריכם במגוון סיטואציות. גלו אויבים חבויים ועד לקרבות תלת ממדים, האיכות הבלתי מתפשרת של האויבים והבוסים הם משהו שניתן למצוא אך ורק בכותרי FromSoftware.

 
 
 
 
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים, מבצעי 30% הנחה
 Xbox One
SEKIRO SHADOWS DIE TWICE - XBOX ONE


230 גרסת הדפסה מחיר באילת: 197 ₪
מחיר ל- תשלומים: 6.71 ₪ לחודש (סה"כ 242 ₪)
© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ