באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   מארז הכולל חללית, טייס, נשק - STARLINK - STARSHIP PACK: EXCLU CEREBRUS

מארז הכולל חללית, טייס, נשק - STARLINK - STARSHIP PACK: EXCLU CEREBRUS

יצרן UBISOFT
תעצימו את החוויה שלכם ותנצחו בעזרת קרב יצירתי עם ספינות החלל השונות. כל חבילה כוללת טייס, חללית ונשק עם יכולות ייחודיים לכל אחד מהם. השילוב של הצעצועים המודולריים הללו בקרב יעזור לכם להתאים את עצמכם לאתגרים שונים במסע שלכם להצלת Atlas.
מק"ט: 3307216062912 

חבילת ה- Cerberus היא שילוב אקסקלוסיבי של הטייס Razor, נשק Shockwave וגוף החללית של Lance בשילוב הכנפיים המפוארות של Neptune. שילובם של צעצועים מודולריים אלו במהלך הקרב יעזרו לכם להסתגל לאתגרים כאשר תצילו את כוכב Atlas.

חבילת הבסיס של ה-Starlink: Battle for Atlas דרושה כדי להשתמש בחבילות ה-Starship, Pilot ו-Weapons. כל הצעצועים המודולריים של Starlink עובדים רק עם משחק הווידאו Starlink: Battle for Atlas ועם מחבר השליטה של PS4, Nintendo Switch ו-Xbox One.

ב-Starlink: Battle for Atlas אתם תובילו צוות הרואי של טייסי חלל בכדי לשחרר את קבוצת הכוכבים Atlas מה-Forgotten Legion. צעצועים חדשניים ומודולריים יאפשרו לכם לבנות חלליות ייחודיות שניתנות להתאמה אישית בזמן טיסה ומעניקות לכם סגנון משחק חדש בעודכם מתאימים את עצמכם כדי להביס כל אתגר בעולם הפתוח הזה.

איך לשחק עם הצעצועים המודולריים? תחברו את הצעצועים המודולריים למחבר השליטה ותראו איך הם מופיעים ומקבלים חיים בזמן אמת במשחק! עצבו את החללית שלכם בעזרת ארסנל של כנפיים, נשקים, טייסים ועוד. התאימו עצמכם לכל אתגר שנקרה בדרככם בזמן אמת.

 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים, אביזרים, משחקים, אביזרים, משחקים, אביזרים, צעצועים ומשחקים
UBISOFT
מארז הכולל חללית, טייס, נשק - STARLINK - STARSHIP PACK: EXCLU CEREBRUS


119 גרסת הדפסה מחיר באילת: 102 ₪
מחיר ל- תשלומים: 3.47 ₪ לחודש (סה"כ 125 ₪)

© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ