באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   מארז הכולל חללית, טייס, נשק -STARLINK - STARSHIP PACK: EXCLU SCRAMBLE

מארז הכולל חללית, טייס, נשק -STARLINK - STARSHIP PACK: EXCLU SCRAMBLE

יצרן UBISOFT
תעצימו את החוויה שלכם ותנצחו בעזרת קרב יצירתי עם ספינות החלל השונות. כל חבילה כוללת טייס, חללית ונשק עם יכולות ייחודיים לכל אחד מהם. השילוב של הצעצועים המודולריים הללו בקרב יעזור לכם להתאים את עצמכם לאתגרים שונים במסע שלכם להצלת Atlas.
מק"ט: 3307216062943


העצימו את החוויה של Starlink: Battle for Atlas והבטיחו לעצמכם את הניצחון בכך שתהיו יצירתיים במהלך הקרב הודות לחבילת ה- Scramble Starship!

החבילה כוללת בתוכה את הטייס Levi McCray עם Fury Cannon הקטלני.

אספו את כל החלליות, טייסים ואת כלי הנשק המודולריים (נמכר בנפרד) שיעזרו לכם בכל האתגרים שיעמדו מולכם ובקרב להצלת כוכב Atlas!

חבילת הבסיס של ה-Starlink: Battle for Atlas דרושה כדי להשתמש בחבילות ה-Starship, Pilot ו-Weapons. כל הצעצועים המודולריים של Starlink עובדים רק עם משחק הווידאו Starlink: Battle for Atlas ועם מחבר השליטה של PS4, Nintendo Switch ו-Xbox One.

ב-Starlink: Battle for Atlas אתם תובילו צוות הרואי של טייסי חלל בכדי לשחרר את קבוצת הכוכבים Atlas מה-Forgotten Legion. צעצועים חדשניים ומודולריים יאפשרו לכם לבנות חלליות ייחודיות שניתנות להתאמה אישית בזמן טיסה ומעניקות לכם סגנון משחק חדש בעודכם מתאימים את עצמכם כדי להביס כל אתגר בעולם הפתוח הזה.

איך לשחק עם הצעצועים המודולריים? תחברו את הצעצועים המודולריים למחבר השליטה ותראו איך הם מופיעים ומקבלים חיים בזמן אמת במשחק! עצבו את החללית שלכם בעזרת ארסנל של כנפיים, נשקים, טייסים ועוד. התאימו עצמכם לכל אתגר שנקרה בדרככם בזמן אמת.

 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים, אביזרים, משחקים, אביזרים, משחקים, אביזרים, צעצועים ומשחקים
UBISOFT
מארז הכולל חללית, טייס, נשק -STARLINK - STARSHIP PACK: EXCLU SCRAMBLE


119 גרסת הדפסה מחיר באילת: 102 ₪
מחיר ל- תשלומים: 3.47 ₪ לחודש (סה"כ 125 ₪)

© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ