באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   מארז טייס - STARLINK - PILOT PACK: LEVI

מארז טייס - STARLINK - PILOT PACK: LEVI

יצרן UBISOFT
גוונו את ההרפתקה שלכם ונצחו בעזרת יכולות הייחודיות של כל טייס. מהירות, עוצמה, חוכמה, רפלקסים, דיוק, יריות ועוד.
מק"ט: 3307216036029


 

תעצימו את ההרפתקה שלכם ותשיגו ניצחון עם חבילת הטייס של Levi McCray ויכולות הטייס שלו: Danger Zone. תהפכו זמנית לבלתי-מנוצחים עם לוקח הסיכונים הזה!

Levi McCray הוא לוקח סיכונים מהחוף המערבי, אתלט של ספורט אקסטרים וכוכב אינטרנט. אין לו גבולות וחייב תמיד להיות במרכז תשומת הלב. הוא הגניב לחללית את ה-Equinox עוד בכדור הארץ בכדי להשיג תהילה, מבלי שהיה לו מושג כמה רחוק זה ייקח אותו.

חבילת הבסיס של ה-Starlink: Battle for Atlas דרושה כדי להשתמש בחבילות ה-Starship, Pilot ו-Weapons. כל הצעצועים המודולריים של Starlink עובדים רק עם משחק הווידאו Starlink: Battle for Atlas ועם מחבר השליטה של PS4, Nintendo Switch ו-Xbox One.

ב-Starlink: Battle for Atlas אתם תובילו צוות הרואי של טייסי חלל בכדי לשחרר את קבוצת הכוכבים Atlas מה-Forgotten Legion. צעצועים חדשניים ומודולריים יאפשרו לכם לבנות חלליות ייחודיות שניתנות להתאמה אישית בזמן טיסה ומעניקות לכם סגנון משחק חדש בעודכם מתאימים את עצמכם כדי להביס כל אתגר בעולם הפתוח הזה.

איך לשחק עם הצעצועים המודולריים? תחברו את הצעצועים המודולריים למחבר השליטה ותראו איך הם מופיעים ומקבלים חיים בזמן אמת במשחק! עצבו את החללית שלכם בעזרת ארסנל של כנפיים, נשקים, טייסים ועוד. התאימו עצמכם לכל אתגר שנקרה בדרככם בזמן אמת.

 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים, אביזרים, משחקים, אביזרים, משחקים, אביזרים, צעצועים ומשחקים
UBISOFT
מארז טייס - STARLINK - PILOT PACK: LEVI


39 גרסת הדפסה מחיר באילת: 33 ₪
מחיר ל- תשלומים: 1.14 ₪ לחודש (סה"כ 41 ₪)

© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ