באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   מארז טייס - STARLINK - PILOT PACK: ELI

מארז טייס - STARLINK - PILOT PACK: ELI

יצרן UBISOFT
גוונו את ההרפתקה שלכם ונצחו בעזרת יכולות הייחודיות של כל טייס. מהירות, עוצמה, חוכמה, רפלקסים, דיוק, יריות ועוד.
מק"ט: 3307216036043


 

תעצימו את ההרפתקה שלכם ותשיגו ניצחון עם חבילת הטייס של Eli Arborwood ויכולות הטייס שלו: Gunslinger. תפוצצו הכול בעזרת יכולות הצליפה והרפלקסים הסופר-מהירים שלו.

Eli Arborwood הוא Bion זקן, שברח מעבר אלים והפך לכורה פשוט. הוא נמצא פה מספיק זמן כדי לראות מה באמת קרה לאטלס. עכשיו הוא יוצא לפנסיה וכדאי מאוד לאויביו להיזהר.

חבילת הבסיס של ה-Starlink: Battle for Atlas דרושה כדי להשתמש בחבילות ה-Starship, Pilot ו-Weapons. כל הצעצועים המודולריים של Starlink עובדים רק עם משחק הווידאו Starlink: Battle for Atlas ועם מחבר השליטה של PS4, Nintendo Switch ו-Xbox One.

ב-Starlink: Battle for Atlas אתם תובילו צוות הרואי של טייסי חלל בכדי לשחרר את קבוצת הכוכבים Atlas מה-Forgotten Legion. צעצועים חדשניים ומודולריים יאפשרו לכם לבנות חלליות ייחודיות שניתנות להתאמה אישית בזמן טיסה ומעניקות לכם סגנון משחק חדש בעודכם מתאימים את עצמכם כדי להביס כל אתגר בעולם הפתוח הזה.

איך לשחק עם הצעצועים המודולריים? תחברו את הצעצועים המודולריים למחבר השליטה ותראו איך הם מופיעים ומקבלים חיים בזמן אמת במשחק! עצבו את החללית שלכם בעזרת ארסנל של כנפיים, נשקים, טייסים ועוד. התאימו עצמכם לכל אתגר שנקרה בדרככם בזמן אמת.

 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים, אביזרים, משחקים, אביזרים, משחקים, אביזרים, צעצועים ומשחקים
UBISOFT
מארז טייס - STARLINK - PILOT PACK: ELI


39 גרסת הדפסה מחיר באילת: 33 ₪
מחיר ל- תשלומים: 1.14 ₪ לחודש (סה"כ 41 ₪)

© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ