באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   ASSASSIN´S CREED III + ASSASSIN´S CREED LIBERATION HD REMASTER - NINTENDO SWITCH

ASSASSIN´S CREED III + ASSASSIN´S CREED LIBERATION HD REMASTER - NINTENDO SWITCH

יצרן NINTENDO SWITCH
השנה היא 1775. המושבות האמריקאיות עומדות להתחיל במרד. תחוו את דמותו של קונור, מתנקש אשר נשבע לשמור על חירות אנשיו ומולדתו.
מק"ט: 3307216111962


 
  
 
הציתו את המהפכה בתור רב המתנקשים שנולד ביופי והברוטליות של אמריקה במאה ה-18. Assassin’s Creed III עבר עיצוב וחידוש במיוחד עבור PlayStation 4, Xbox One ו- PC. כעת רץ ב-K4 על Pro PS4 ו- Xbox One X, וב- P1080 על PS4 ו- Xbox One. הגרסה החדשה כוללת טקסטורות ברזולוציה גבוהה יותר, שיפור של צללים ותאורה בנוסף לשלל שדרוגים גרפיים אחרים. בנוסף לכך, מבוסס על משוב משתמשים, מכניקת המשחק השתפרה בעזרת מספר תכונות חדשות. 

השנה היא 1775. המושבות האמריקאיות עומדות להתחיל במרד. תחוו את דמותו של קונור, מתנקש אשר נשבע לשמור על חירות אנשיו ומולדתו. במטרה לבצע זאת, תאלצו לרדוף אחר אויבכם ברחבי עולם מזעזע, עצום, פתוח ומציאותי. השתמשו בכישורים קטלניים במסע האלים אשר ייקח אתכם מרחובות העיר ההרוסה לשדות קרב מלאים בדם בערבות אמריקה העוינת. תיפגשו עם גיבורים אגדיים בהיסטוריה האמריקאית, ביחד תאבקו כדי להשמיד את אלו המנסים לאיים על חירותכם.

ב- Assassin’s Creed III, אתם מגלמים את קונור, בנם הלוחם של אמא אינדיאנית ואבא בריטי. בעוד המהפכה קרובה מאי-פעם, השבט שלכם מאוים על ידי קבוצה חזקה המחפשת למחוץ את המהפכה האמריקאית ולשלוט על 13 המושבות. בעקבות הריסת הכפר שלכם, תקדישו את חייכם למען החופש ותצאו למסע של עשרות שנים בכדי להשיג את המטרה המקודשת.

Assassin’s Creed III Remastered כולל את Assassin’s Creed Liberation Remastered המספר אודות מסעה הבלתי נשכח של אבלין, מהרחובות הצפופים בניו-אורלינס לביצות הרדופות ולחורבותיה של מיין העתיקה.

בנוסף, תיהנו מחבילות ההרחבה מהמשחק המקורי "Benedict Arnold Missions", “Hidden Secrets” ו- “Tyranny of King Washington”.


הגרסה היפה ביותר של המשחק
התנסו ב- Assassin’s Creed III שעוצב מחדש עם שיפורים גרפיים התואמים לפלטפורמות העדכניות:

 • רזולוציות עדכניות מאפשרות לכם לחוות את הכותר ב-K4 ו- HDR על Pro PS4 ו- Xbox One X, וב- P1080 על PS4 ו- Xbox One
 • טקסטורות ברזולוציה גבוהה יותר
 • דגמי דמות חדשים
 •  מערכת צללים ותאורה חדשה
 • קהל צפוף יותר, סביבות ו- VFX

הילחמו על חירותכם במהלך המהפכה האמריקאית
חוו את היקום של Assassin’s Creed בערב המהפכה האמריקאית. שחקו בתור קונור, בנם הלוחם של אמא אינדיאנית ואבא בריטי, הבטיחו את חירות האומה.

חקרו עולם פתוח עצום ומגוון
סיפורו של קונור יאפשר לכם לגלות ולחקור סביבות ייחודיות:

 • בוסטון
 • ניו-יורק
 •  החזית
 •  משימות ימיות אדירות

Assassin’s Creed III Remastered כולל:
Assassin’s Creed Liberation Remastered: רץ ב-K4 על Pro PS4 ו- Xbox One X, וב- P1080 על PS4 ו- Xbox One עם שיפור של צללים ותאורה, סביבות ו-VFX.

חבילות הרחבה:

 •  משימת Benedict Arnold: סט של 4 זיכרונות המכילים את מאמציו של קונור כדי לחשוף את תכניתו של Benedict Arnold למסור את West Point לצבא הבריטי.

 •  חבילת Hidden Secrets: 3 משימות עבור שעות נוספות של משחק, הלוקחות אתכם מהריסות מיין האבודה עד לים הפתוח. כל הצלחה מתוגמלת בכלי נשק! בנוסף קבלו 2 חליפות הכוללות את התלבושות המקוריות של קפטן האקווילה והמתנקש הקולוניאלי המסורתי. 

Tyranny of King Washington
סיפור בעל 3 חלקים החוקר מציאות חלופית בה גורג´ וושינגטון יוצא מדעתו עם כוח בלתי מוגבל, ושולט בנשיאות כמו עריץ. בעולם החלופי הזה, קונור מעולם לא היה מתנקש, לכן עליו לאמץ ניסויים חדשים, לרכוש את כישוריו שהוא צריך כדי להוריד את וושינגטון השתלטן ולהשיג את החירות לאדמתו אחת ולתמיד.מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים
 NINTENDO SWITCH
ASSASSIN´S CREED III + ASSASSIN´S CREED LIBERATION HD REMASTER - NINTENDO SWITCH


199 גרסת הדפסה מחיר באילת: 170 ₪© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ