באג מולטי סיסטם
אייקון עגלת קניותאין פריטים בסל
מוצרים
אחרונים
שנצפו
לוגו באג מולטיסיסטם
כל הקטגוריות
    סניפים  |  עזרה ושירות לקוחות  |  דרושים  |   English
באג מחשבים  >   מכירה מוקדמת OVERWATCH - LEGENDARY EDITION - NINTENDO SWITCH

מכירה מוקדמת OVERWATCH - LEGENDARY EDITION - NINTENDO SWITCH

יצרן NINTENDO SWITCH
הקרב על העתיד מגיע ל-Nintendo Switch! שחקו בבית או בדרך לכל מקום, במשחק היריות הקבוצתי של Blizzard Entertainment : Overwatch® Legendary Edition.
מק"ט: 5030917288012


מכירה מוקדמת -
תאריך ההשקה המשוער 
15.10.19 
 
הטבה למזמינים מראש בבאג
תוכן דיגיטלי מתנה 
Noire Widowmaker skin
 
 - אספקה בכפוף לתשלום מקדמה על סך ₪49 -
לאחר ביצוע ההזמנה, סניף האיסוף שבחרתם יצור עמכם קשר לגביית תשלום המקדמה.
סכום המקדמה יקוזז מהמחיר הסופי במועד ההשקה. 
הזמנות ללא דמי מקדמה לא יכובדו. 
  
 
 
המשחק כולל את כל הגיבורים, המפות והעדכונים האחרונים, וגם את אופציית השליטה הייחודית ל- Switchהמאפשרת לנצל את יתרונות והיכולות של הקונסולה. 
 
 
Overwatch כולל 31 גיבורים מיוחדים אשר לכל אחד מהם כוחות מיוחדים ויכולות שישפיעו על הקרבות על המפות המפוזרות ברחבי העולם.
השחקנים יוכלו להחליף גיבור באמצע הקרב על מנת להסתגל לסיטואציות המשתנות באופן תמידי בזמן הקרב- אך הניצחון יגיע למי שיצליח לשלב בין כוחות הגיבורים ולהרכיב את הקבוצה האולטימטיבית. 
 
מאפיינים
  • 31 גיבורים - בחרו ממגוון הגיבורים מכל העולם, המתרחב באופן קבוע.
  • השתמשו בכוחות של סיגמה, האסטרופיזיקאי המבריק, כדי להתנגד לכוח המשיכה, רוצו מעבר לקווי האויב באמצעות כוחותיו של טרייסר הקופץ-בזמן, או רפאו מרחוק את חברי הקבוצה שלכם באמצעות הרובה של אנה צלפת העילית.
  • ערכו קרבות ברחבי העולם עם חבריכם - אספו נקודות שליטה, דחפו מטען כבד והשלימו מטרות ב-28 מיקומים בעולם – במקום בו יש לכם גישה לאינטרנט תוכלו לשחק, הודות לניידות של Nintendo Switch.
  • צרו קבוצה והילחמו בקרבות של 6X6 – שחקו במשחק זריז כדי לשחק עם חברים ברמת המשחק שלכם, שחקו נגד המחשב ברמות קושי גבוהות או בדקו את יכולותיכם במבחן האולטימטיבי שהוא משחק תחרותי כדי להרוויח נקודות ופרסים.
  • גלו דרכים חדשות לשחק – חקרו את הארקייד או את דפדפן המשחק כדי למצוא קרבות עם תוצאות מיוחדות. שחררו את היצירתיות שבכם והשתמשו בכלים שברשותכם כדי להתאים אישית את המשחק ותוכלו לשתף אותו ולשחק בו בכל פלטפורמה.
  • קחו שליטה – צרו את הירייה המושלמת באמצעות מערכת בקרת התנועה המובנית במשחק, הזמינה רק עבור גרסת המשחק של Nintendo Switch, או הילחמו בקבוצה המתחרה באמצעות המערכות האנלוגיות הרגילות- בחרו מה נכון עבורכם!
  • הביאו את ה- WATCH שלכם – הרוכשים מראש של Overwatch Legendary Edition ל- Nintendo Switchעד לתאריך 15.10.2019 יקבלו גם Noire Widowmaker skin.
  • Overwatch Legendary Edition ל- Nintendo Switchכוללת גם חברות ל-3 חודשים עבור Nintendo Switch Online ו-15 bonus skins להתאמה אישית של דמויות הגיבורים.
 


מוצרים נוספים בקטגוריות: משחקים, משחקים במכירה מוקדמת
 NINTENDO SWITCH
מכירה מוקדמת OVERWATCH - LEGENDARY EDITION - NINTENDO SWITCH


199 גרסת הדפסה מחיר באילת: 170 ₪
© כל הזכויות שמורות לבאג מולטיסיסטם בע"מ