דף הבית > רחפנים > רחפן Mavic 3 Fly More Combo DJI

רחפן Mavic 3 Fly More Combo

מק"ט 6941565919977

רחפן Mavic 3 Fly More Combo מבית DJI.

10,999 ₪ מחיר באילת: 9,400.85 ₪
חדש! אפשרות לתשלום בהוראת קבע ?
36 תשלומים - תשלום חודשי 360.53 ₪
12 תשלומים - תשלום חודשי 971.58 ₪
* פרטים נוספים במסך הרכישה
תשלום באמצעות בלנדר
משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה
+ אחריות: שנה ע"י בנדא מגנטיק בע"מ
+ עד 36 תשלומים
מידע נוסףפרטים טכניים


מותג המצלמות השוודי Hasselblad התאים אישית את מצלמת האוויר 20c-L2D עבור 3 Mavic DJI ,תוך הטמעת חיישן CMOS ברמה מקצועית של 3/4 בצורה טבעית וקומפקטית.
התקנים הקפדניים של מצלמות Hasselblad מיושמים הן על ביצועי החומרה והן על אלוגריתמי תוכנה, אשר ביחד מביאים את איכות התמונה לרמה חדשה!


מצלמת 4/3 CMOS Hasselblad
חיישן תמונה גדול יותר לא רק נותן ל-3 Mavic רזולוציה וטווח דינמי גבוהים יותר, הוא גם מסנן רעשים ביעילות רבה יותר בסביבות בעלות תאורה נמוכה
12.8 עצירות של טווח דינאמי
חיישן 4/3 CMOS מגיע עם טווח דינמי של 12.8 עצירות כדי לשמור על פרטים נוספים בהדגשות ובצללים, ולהעלות את התמונות לרמה מקצועית.
צמצום מתכוונן ו-Wide 84° FOV
- כדי לענות על הצרכים של צלמי האוויר במגוון רחב של תנאי תאורה
- במשקל של 12.5 גרם בלבד, לעדשת המיקוד האוטומטי בגודל 24 מ"מ יש FOV (שדה ראייה) של 84° כדי ללכוד פרטים נוספים בבהירות וחדות.

פתרון הצבע הטבעי של האסלבלד
ה-MAVIC 3 מגיע עם טכנולוגיית (HNCS) Hasselblad Natural Color Solution תוצאה של עשרות שנות ניסיון בצילום. טכנולוגיה זו מבטיחה צבעים טבעיים מדויקים בצורה חיה המקנים לתמונה נראות מרהיבה גם ללא הגדרות קבועות מראש או עריכה בפוסט!
צבעים מדוייקים
במהלך הצילום, נתוני צבע ( RGB) המתקבלים על ידי החיישן יומרו באמצעות אלגוריתם עיבוד התמונה הייחודי של Hasselblad שבעזרת מנגנון זה, יעניק את הצבעים הטבעיים הטובים ביותר בכל צילום.

אין צורך בעריכת פוסט
הסתמכות על עיבוד ועריכה מורכבת מעולם לא הייתה חלק מהפילוסופיה של האסלבלד. (HNCS (Solution Color Natural Hasselblad מבטיח לכידה של צבעים טבעיים ומדויקים לא משנה היכן ובאיזה תנאים אתם מצלמים.
Vision Detection Auto Focus (VDAF)
מצלמת Hasselblad ב-3 Mavic כוללת טכנולוגיית VDAF ,הפועלת עם חיישני ראייה מרובים כדי לנצל נתוני מרחק ולמטב את מהירות המיקוד
כיול ברמת הפיקסל
כדי להבטיח שה-3 Mavic לוכד צבע באותה איכות אייקונית של מצלמות Hasselblad, כך גם עדשת ה-20c-L2D מאמצת את אותם סטנדרטים קפדניים, כאשר כל פיקסל של החיישן מכויל עם ה HNCS מובנה.


ערכת Fly More Combo כוללת:
רחפן+שלט
פילטרים
3 סוללות
רכזת טעינה
תיק נשיאה
מטען
פרופלורים ספייר

סוג

רחפן

משקל

895 גרם

טווח טיסה

4 ק"מ

זמן טיסה מקסימלי

40 דקות טיסה (בתנאים אופטימליים)

חיישן מצלמה

4/3 CMOS Hasselblad Camera, Effective pixels: 20 MP

רזולוציית וידאו מקסימלית

5.1K

הערכה כוללת

רחפן+שלט, פילטרים, 3 סוללות, רכזת טעינה, תיק נשיאה, מטען, פרופלורים ספייר

מוצרים שעשויים לעניין אותךרוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

Apple לוגוSamsung לוגוTURTLE BEACH לוגוAsus לוגוLenovo לוגוNintendo Switch לוגוPlaystation לוגוFitbit לוגוHP לוגו JBL לוגוROCCAT לוגוAnker לוגוSONOS לוגוSwitcher לוגוDell לוגוDJI לוגוRazer לוגוrealme לוגולוגו פוקימוןלוגו XBOXלוגו HyperXלוגו GoProלוגו Sandiskלוגו Roborockלוגו logitechלוגו Audio Technicaלוגו Microsoftלוגו Lexonלוגו Polaroidלוגו OtterBoxBRAUN לוגוEPSON לוגו