דף הבית > מקלדות ועכברים > מקלדת אלחוטית (BT) מוארת MX Keys Mini Logitech
מבצע קנה-קבל

מקלדת אלחוטית (BT) מוארת MX Keys Mini

מק"ט 5099206099043

הכירו את MX Keys Mini - מקלדת מינימליסטית המיועדת ליוצרים.

בחר צבע
יבואן רשמי יבואן רשמי משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה
+ אחריות: שנתיים ע"י יבואן רשמי
+ עד 36 תשלומים

שדרוגים או מתנות לבחירה

מקלדת אלחוטית (BT) מוארת MX Keys Mini Logitech
+
=
מחיר החבילה:
668 ₪ 539 ₪ מחיר באילת: 460.68 ₪
מידע נוסףפרטים טכניים
קטן יותר. חכם יותר.  הכירו את MX Keys Mini
מקלדת מינימליסטית המיועדת ליוצרי תוכן. מקלדת קומפקטית ומקשים חכמים יותר מביאים לדרך אדירה יותר ליצור ולעשות.

מפתחות מעוצבים תואמים לאצבעותיכם
מקשי לחיצה מושלמת מבטיחים שכל הקשה תהיה זורמת, טבעית ומדויקת. המקשים הכדוריים תואמים לצורת קצות האצבעות שלכם, והקצוות העגולים שלהם מספקים משוב מספק - לא משנה היכן תפגעו במקש האצבעות שלכם מחליקות ללא מאמץ על פני השטח.


גודל מיני, נוחות ענקית
עבדו על מקלדת מינימליסטית שממקמת כל מקש, פקודה וקיצור דרך בקצות אצבעותיכם. גורם הצורה המינימליסטי מיישר את הכתפיים שלכם ומאפשר לכם למקם את העכבר קרוב יותר למקלדת ליציבה טובה יותר וארגונומיה משופרת.

היכרות עם מפתחות אימוג'י, הכתבה והשתקה / ביטול השתקה של המיקרופון
Smarter Fn Keys2 דורש תוכנת Logitech Options, הזמינה עבור Windows ו-macOS בכתובת www.logitech.com/options מעניקה לכם כעת את הכוח לשלוח אמוג'י, להשתיק ולבטל את השתקת המיקרופון שלכם, ולהפעיל דיבור לטקסט.


תאורה חכמה. מוצר חכם יותר
חיישני קרבה מזהים את הידיים שלכם, מאירים את המקלדת ברגע שהאצבעות שלכם מתקרבות. המקשים עם תאורה אחורית מתאימים אוטומטית לתנאי התאורה ונכבים כאשר אתם מתרחקים - חוסכים בכוח עבור אותם רגעים של השראה. עוצמת התאורה האחורית מתאימה אוטומטית לתנאי התאורה, או ניתנת להגדרה ידנית.

טעינה מהירה, התחברו מהר יותר
MX Keys Mini נשארת בפעולה עד 10 ימים בטעינה מלאה - או עד 5 חודשים עם תאורה אחורית כבויה ,חיי הסוללה עשויים להשתנות בהתאם לתנאי המשתמש והמחשב. השתמשו בכבל הטעינה USB-C ל-USB-C כדי להטעין את המוצר.
סוג

מקלדת

מאפיינים

אלחוטי

תאורת מקשים

כןבאג טלגרם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

באג אקספרס
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו logitechEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesTURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו Audio TechnicaSONOS לוגולוגו Xbox OneNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו פוקימון JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו LexonDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitrealme לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidWIZ לוגולוגו Roborockלוגו Dogness