דף הבית > מטענים לסמארטפון > מטען קיר מיני MWCM65PD 65W לבן מיראקייס - Miracase
מטען קיר מיני MWCM65PD 65W לבן
מק"ט 7290117625590 99702-001-48
מטען קיר מיני MWCM65PD מבית Miracase
מטען קיר לבן הכולל כבל Type-c to Type-c
מציע פתרון טעינה מהיר ויעיל לכל סוגי הסמארטפונים, הטאבלטים וההתקנים הניידים שלך. עם הספק של 65W, המטען הזה מבטיח שהמכשירים שלך יהיו מוכנים לשימוש בזמן קצר ביותר.
בחר צבע
ברכישת מוצר זה תוכלו לקבל עד 169 נקודות מועדון!
משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה
  • אחריות: שנה ע"י בנדא מגנטיק בע"מ
מידע נוסףפרטים טכניים
טעינה מהירה ויעילה לכל המכשירים שלך
מטען קיר MWCM65PD
בטיחות מעל הכל
עיצוב קומפקטי ונוח
האריזה כוללת:
מטען
כבל Type-c to Type-c באורך 1.2 מטר
מפרט טכני
כניסה:
100-240V~50/60Hz 1.5A מקסימום
פלט USB-C1/C2:
5V— 3A
9V— 3A
12V— 3A
15V— 3A
20V— 3.25A (65W מקסימום)
פלט USB-A:
5V— 2.4A
9V— 2A
12V— 1.5A (18W מקסימום)
פלט USB-C1+USB-C2:
45W + 20W
פלט USB-C1+USB-A:
45W + 18W
פלט USB-C2+USB-A:
5V— 2.4A
פלט USB-C1+USB-C2+USB-A:
45W + 5V 2.4A
PPS:
5-11V 4.05A
5-16V 3A
הספק כולל: 65.0W
מהירות העברת נתונים: עד 480Mbps
הגנות: הגנה מפני חום יתר, זרם יתר, עומס יתר ומעגלים קצרים
שבב חכם: לניהול טעינה אופטימלית
מהם סוגי המכשירים שניתן לטעון עם המטען?
ניתן לטעון סמארטפונים, טאבלטים והתקנים ניידים אחרים.
מהו המתח הנכנס למטען?
מהו הפלט של USB-C1/C2?
הפלט של USB-C1/C2 הוא: 5V— 3A, 9V— 3A, 12V— 3A, 15V— 3A, 20V— 3.25A (65W מקסימום).
מהו הפלט של USB-A?
הפלט של USB-A הוא: 5V— 2.4A, 9V— 2A, 12V— 1.5A (18W מקסימום).
מהו הפלט של USB-C1+USB-C2?
הפלט של USB-C1+USB-C2 הוא 45W + 20W.
מהו הפלט של USB-C1+USB-A?
הפלט של USB-C1+USB-A הוא 45W + 18W.
מהו הפלט של USB-C2+USB-A?
הפלט של USB-C2+USB-A הוא 5V— 2.4A.
הפלט של USB-C1+USB-C2+USB-A הוא 45W + 5V 2.4A.
מהו ה-PPS של המטען?
ה-PPS של המטען הוא: 5-11V 4.05A, 5-16V 3A.
מהו העיצוב של המטען?
המטען מעוצב בצורה קומפקטית ונוחה, המאפשרת לקחת אותו לכל מקום בקלות.
האם המטען מתאים לנסיעות לחו"ל?
כן, המטען מתאים לנסיעות לחו"ל בזכות העיצוב הקומפקטי שלו.
מהי תכונת הבטיחות של המטען?
המטען מצויד בשבב חכם שמנהל פיקוח על טמפרטורה גבוהה, זרם יתר ומצבי עומס.
האם המטען מתאים לשימוש בבית ובמשרד?
כן, המטען מתאים לשימוש בבית, במשרד ובדרכים.
מהו ההספק הכולל של המטען?
סוג
מטען קיר
מספר יציאות טעינה
3
כבל טעינה כלול בערכה
כבל נפרד - Type-C to Type-C
הספק
65.0W