דף הבית > משחקים > Sonic Colours Ultimate Standard Edition Nintendo Switch

Sonic Colours Ultimate Standard Edition

מק"ט 5055277038374

הצטרפו לסוניק בהרפתקאה מהירה של פעם בחיים! ד"ר אגמן הרשע הקים פארק שעשועים בין-כוכבי ענק המורכב ממתקנים מטורפים ואטרקציות צבעוניות – אך הוא מספק להם כוח בעזרת גזע חוצנים שבויים הנקראים "וויספס".

מחיר מיוחד עד 29.1.22 או עד גמר המלאי!

199 ₪ 159 ₪ מחיר באילת: 135.9 ₪
מידע נוסףפרטים טכניים


השתמשו במהירות הברק של סוניק על מנת לשחרר את הוויספס וללמוד את סודות כוחותיהם האדירים תוך כדי מסע בין שישה עולמות ייחודיים וצבעוניים, כשכל אחד מהם מלא באויבים ומכשולים מסוכנים.

כעת עם גרפיקה משודרגת מהממת, תכונות נוספות, מצב משחק חדש ומשחקיות משופרת – זוהי חווית סוניק האולטימטיבית. סוניק יעמוד במבחן במסע מרגש לשחרר וויספס – אך בעזרתם ובעזרתכם, זהו מבחן שיעבור בהצטיינות!

מהירות על ואקשן בלתי פוסק
האיצו במהירות אדירה לפיק אדרנלין, זנקו אל עולמות מאתגרים, ופלסו את דרככם בין מכשולים מסוכנים. תזמנו את התקיפות שלכם בצורה מושלמת בכדי למלא את המרץ ולהגיע למהירויות על.

פארקי שעשועים בין-כוכביים
ביקרו וחקרו בסביבות מרתקות, כמו הר מתוק מלא בממתקים או פארק אקווריום מלא בדגים ואינספור בריכות – כולם סובבים פארק שעשועים בין-כוכבי ומסתורי.

כוחות הוויספס
שדרגו את סוניק תוך שימוש בכוחותיהם הנפלאים של הוויספס על מנת להביס אויבים ולגלות את סודות הפארק שעשועים הבין-כוכבי. עברו דרך חפצים מוצקים וגלו קיצורי דרך בעזרת ה"JADE GHOST WISP" החדש.

טוב יותר מתמיד
מותאם לדור החדש של הקונסולות וכעת הכי צבעוני אי פעם עם שיפור בביצועיים הגרפיים (תמיכה ב-K4  על 1XB ו-4PS), ביצועים חלקים ב-FPS 60 על 1XB ו-4PS, שליטה משופרת ועוד הרבה שדרוגים.

שיטת משחק "RIVAL RUSH"
בחנו את היכולות שלכם והתחרו ראש בראש עם סוניק המתכתי. שברו שיאים ונצחו כדי להשיג פרסים.

עבור

Nintendo Switch

ז'אנר

פעולה
הרפתקאות

מתאים לילדים

כן

מוצרים שעשויים לעניין אותךרוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

Apple לוגוSamsung לוגוTURTLE BEACH לוגוAsus לוגוLenovo לוגוNintendo Switch לוגוPlaystation לוגוFitbit לוגוHP לוגו JBL לוגוROCCAT לוגוAnker לוגוSONOS לוגוSwitcher לוגוDell לוגוDJI לוגוRazer לוגוrealme לוגולוגו פוקימוןלוגו XBOXלוגו HyperXלוגו GoProלוגו Sandiskלוגו Roborockלוגו logitechלוגו Audio Technicaלוגו Microsoftלוגו Lexonלוגו Polaroidלוגו OtterBoxBRAUN לוגוEPSON לוגו