דף הבית > משחקים > The Witcher 3: Wild Hunt Nintendo Switch

The Witcher 3: Wild Hunt

מק"ט 5902367641733

המשחק שזכה ביותר מ250 פרסי "משחק השנה", Witcher III: wild hunt הוא סיפור הרפתקה בעולם פתוח אשר מתרחש בעולם פנטזיה אפל ומסתורי.

229 ₪ מחיר באילת: 195.73 ₪
מידע נוסףפרטים טכניים


אתם גארלט מריביה, שכיר חרב הקוטל מפלצות. לרשותכם עומדים כל הכלים: חרב חדת תער, תערובות קטלניות, קשתות וחצים וקסמי לחימה עוצמתיים. לפניכם נמצאת יבשת לאחר מלחמה מלאה במפלצות אותה תוכלו לחקור. המשימה הנוכחית שלכם? לאתר את הילד מהנבואה, נשק חי שיכול לשנות את העולם.

- עולם פתוח עצום אותו תוכלו לחקור: בקרו בעיר המפוארת והמושחתת נוביגארד, התמודדו עם הקור העז של איי הסקליג' וקראו תיגר על הכוחות האפלים המשוטטים על אדמתם, הרסו את האדמה שאינה שייכת לאף אחד.
הפליגו בים הפתוח, צללו וחפשו אחר פרטי אמנות או דהרו על סוסכם לתוך הקרב- עולמו של המכשף רק מחכה שתחקרו אותו.
- סיפור רומן שאין דומה לו המשתרע על יותר מ-150 שעות משחק: עם יותר מ-100 שעות של שעות משחק הליבה ויותר מ-50 שעות של תוכן נוסף, The Witcher III: wild hunt משלב את העלילה המותחת הכוללת RPG מסורתי עם חופש הבחירה שרק עולם פתוח יכול לספק. עשו את בחירותיכם והתמודדו עם ההשלכות שלהן כדי להגיע לסופים המותאמים לדרך המשחק שלכם.
- עכשיו ב- Switch- שחקו בבית ובדרך: המשחק פותח והותאם ליכולות ה- Nintendo Switch ולכל מה שיש לו להציע ומעביר חווית משחק עוצמתית.

 

עבור

Nintendo Switch

ז'אנר

תפקידים
פעולה
הרפתקאותבאג טלגרם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

באג אקספרס
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו logitechEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesTURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו Audio TechnicaSONOS לוגולוגו Xbox OneNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו פוקימון JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו LexonDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitrealme לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidECOFLOW לוגולוגו Roborockלוגו nothing
הנחה על מגוון צעצועיםמגוון ענק של מארזי LEGO