דף הבית > משחקים > Triangle Strategy Nintendo Switch

Triangle Strategy

מק"ט 045496429355

פקדו על קבוצת לוחמים בתור סרנואה, בעלילה סבוכה בה ההחלטות שלכם עושות את כל ההבדל.

249 ₪ מחיר באילת: 212.82 ₪
משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה
מידע נוסףפרטים טכניים


במשחק זה, בחירות המפתח שתבצעו יחזקו אחת משלוש ה"הרשעות"- תועלת, מוסר, חירות - שיחד מרכיבות את השקפת העולם של סרנואה ומשפיעות על האופן שבו הסיפור יתפתח.
כאשר ניצבים בפני החלטות חשובות במשחק, דמויות רבות ישקלו על ידי הצבעה על מאזני ההרשעה. ברגעים אלה, בעלות הברית וההחלטות שתקבלו יקבעו את גורלן של אומות שלמות ואת יבשת נורזליה עצמה.

- מקמו את עצמכם במקום הטוב ביותר בקרבות מבוססי תורות, והטו את סיכוי הנצחון לטובתכם. מקמו יחידות בשטח גבוה יותר כדי להשתלט על שדה הקרב ולהשיג יתרון עם טווח מוגדל.
- אגפו אויבים משני הצדדים, והכו אותם מאחור במתקפת המשך עוצמתית. גם היסודות עצמם מהווים חלק חשוב בלחימה. לדוגמה, השתמשו באש כדי להמיס שטח קפוא,  השתמשו בברקים כדי לחשמל את המים  ודחפו את האויב לתוך המים המחושמלים כדי לראות ניצוצות עפים!

עבור

Nintendo Switch

ז'אנר

תפקידים
הרפתקאותבאג טלגרם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

באג אקספרס
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו logitechEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesTURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו Audio TechnicaSONOS לוגולוגו Xbox OneNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו פוקימון JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו LexonDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitrealme לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidECOFLOW לוגולוגו Roborockלוגו Dogness
הנחה על מגוון צעצועיםמגוון ענק של מארזי LEGO