דף הבית > משחקים > ANTHEM - ENGLISH+ARABIC PC

ANTHEM - ENGLISH+ARABIC 

מק"ט 5030949121486

בעולם פראי, סיעת צללים מאיימת על האנושות כולה. הדבר היחיד שעומד בין הנבלים הללו לבין הטכנולוגיה העתיקה שהם חומדים – הם הפרילנסרים. 

129 ₪ מחיר באילת: 110.26 ₪
הוסף לעגלה הוסף לעגלה
משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה


PC
מידע נוסףפרטים טכניים

גיבורים מתאחדים כדי לנצח: 

הלב של Anthem הינו חוויה חברתית ומקשרת. התנסו בשיתוף פעולה הרפתקני עם עד 3 משתתפים כאשר תקבלו תגמול ופרסים על יכולותיכם האישיות ועל עבודת הצוות. כל בחירה של משתתף בזמן המשחק תעצב את תרומתו ואת תפקידו האסטרטגי בקבוצה. צאו ביחד למסע או תעזרו בחבריכם למשימות המאתגרות. בזמן שתחקרו את העולם העצום, תגלו סיפור מרתק המלא בדמויות ייחודיות ובלתי נשכחות. מערכת התאמה חכמה המבטיחה לכם חיפוש מהיר וקליל למציאת שחקנים נוספים שיצטרפו לחוויה לצדכם.

בחרו מתוך מגוון עצום של תלבושות להתאמה אישית: 

בכל פעם שתכנסו לעולם, תוכלו לגשת לאוסף שלכם ולבחור חליפה עוצמתית בעלת שריון מעוצב כדי לתת לכם יכולות התקפיות והגנתיות אדירות. נועו במהירות מדהימה, רחפו ברחבי השמיים או צללו בבטחה במעמקים מימיים. תהיה בידכם הזדמנות תמידית לשפר את כישוריכם בתור טייסים, לוחמים ואת יכולות התמרון של חליפת הכוח שלכם. 

התאימו אישית את חליפות הכוח כדי להציג את ההישגים שלכם:

בחרו והתאימו את חליפות הכוח, הציוד והנשקים. כאשר תביסו אויבים ותעלו בדרגה, תוכלו לאסוף שלל יקר ולהציג לאחרים שעברתם אבני דרך חשובים במהלך המשחק, השיגו גישה לאפשרויות התאמה אישית מדהימות שיהפכו את חליפת הכוח שלכם לעדות חיה של יכולותיכם והשיגכם. 

חקרו עולם משתנה תמידית המלא בסכנות ומסתוריות: 

פועל על מנוע המשחק של EA Frostbite העולם המדהים, המתפתח והעצום של Anthem כולל תנאים בלתי צפויים, סיכונים ואויבים. כחוויית שירות חיה,Anthem ישתנה ויצמח במשך הזמן – יציג לכם סיפורים חדשים, אתגרים ואירועים קטלניים. העולם הזה מסוכן ויפה בו זמנית ויהווה עבורכם אתגר אסטרטגי בכל מסע חדש שתצאו אליו עם חבריכם לקבוצה.

עבור

PC

ז'אנר

תפקידים
יריות

מתאים לילדים

כן

מוצרים שעשויים לעניין אותךרוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו