דף הבית > משחקים > Assassin's Creed Valhalla Dawn Of Ragnarok Playstation - PS5
מחיר מיוחד

Assassin's Creed Valhalla Dawn Of Ragnarok

מק"ט 3307216234654

ב-"Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök", ההרחבה הנועזת ביותר של הסדרה, על Eivor להשלים עם גורלו בתור אודין, האל הנורדי של המלחמה והבינה. שחררו כוחות אלוהיים חדשים בעת יציאתכם למסע נואש בעולם עוצר נשימה. השלימו סיפור ויקינגי אגדי והצילו את הבן שלכם מהגורל שהאלים קבעו עבורו.
משחק הבסיס Assassin’s Creed Valhalla נחוץ כדי לשחק בהרחבה "The Dawn of Ragnarök"
באריזה קוד דיגיטלי להורדה – ללא תקליטור

מחיר מיוחד עד 4.6.22 או עד גמר המלאי!

159 ₪ 119 ₪ מחיר באילת: 101.71 ₪
מידע נוסףפרטים טכניים

מלחמה מתחילה. עולם מגיע לקיצו. זהו שחר הראגנארוק.
החזיקו בכוחו של אל: תספגו יכולות חדשות מהאויבים שתביסו, תשנו צורה לזו של עורב לביצוע התנקשויות מרהיבות, תשנו את העור שלכם ללבה כדי להגן על עצמכם, ועוד.
צללו אל תוך האגדות הנורדיות: על אייבור לקבל את גורלו בתור אודין ולהיכנס אל יקום הגמדים האגדי Svartalfheim, עולם מרהיב אך מסוכן ותחת מצור.
הלחמו באויבים חדשים של אש ושל קרח: התמודדו מול אויבים עשויים מקרח, אש וענק בן-אלמוות - האויב הגדול ביותר שאי פעם התייצב מול אודין.
חוו את מסעו האישי של אודין: בתור אודין, צאו למסע נואש כדי להציל את בינכם ממאסר בידי אויב אדיר. המסע יחייב אתכם להתמודד עם הגורל אל מול האבדון של ראגנארוק.
הלחמו בזירת קרב חדשה: קחו חלק באתגר ה-Valkyries והוכיחו את יכולות הלחימה שלכם בזירת הקרב. העלו את רמת הקושי כדי להרוויח פרסים טובים יותר בלחימה מול אויבים חדשים ופרצופים מוכרים בסדרת מבחנים מאתגרים.


Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök כולל מעטפה המכילה סט של ארבע קלפי אומנות:

עבור

PS5

ז'אנר

פעולה
הרפתקאותבאג טלגרם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

באג אקספרס
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו logitechEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesTURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו Audio TechnicaSONOS לוגולוגו Xbox OneNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו פוקימון JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו LexonDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitrealme לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidWIZ לוגולוגו Roborockלוגו Dogness