דף הבית > משחקים > Helldivers 2 Playstation - PS5

Helldivers 2

מק"ט 711719578574

הצטרפו ל- Helldivers והלחמו למען החופש עם חברים ברחבי גלקסיה עוינת במשחק היריות המהיר והמטורף בגוף שלישי. נקמו את הנופלים. קחו את אדרת החירות. התגייסו לכוח הצבאי הגדול ביותר שהגלקסיה ראתה אי פעם והפכו אותו למקום בטוח וחופשי לחיות בו.

189 ₪ מחיר באילת: 161.54 ₪
משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה
+ עד 18 תשלומים ללא ריבית.
מידע נוסףפרטים טכניים

הילחמו על החופש שעל פני הגלקסיה העוינת
האם אתם מאמינים בחופש? האם אתם יכולים לעמוד מול הדיכוי - ולהגן על חסרי הגנה? לנהל מלחמה למען השלום. למות למען הדמוקרטיה. חברו כוחות עם עד שלושה חברים ותזרעו הרס על מכת החייזרים המאיימת על ביטחונו של כוכב הלכת הביתי שלכם, Super Earth.

Helldivers 2 - Ps5

הילחמו למען Super Earth
הזכויות שלכם כילידי כדור הארץ שהם עמודי התווך של הציוויליזציה שלנו, מותקפים על ידי יצורים חייזרים קטלניים שרוצים להרוס את כוכב הלכת שלכם ואת ערכיו. ה- Helldivers חייבים לקחת על עצמם את התפקיד של שומרי השלום במלחמה הגלקטית הזו ולהגן על כוכב הבית שלהם להפיץ את המסר של הדמוקרטיה ולהדוף את העוינים בכוח.

Helldivers 2 Ps5

​אחזו בנשק מוגבר ועוצמתי
החליטו כיצד להוריד כל גל של אויב באמצעות שפע של כלים התקפיים והגנתיים. צריך להוציא מתקפת טרמינידים מסיבית במכה אחת? התקשר ל-hellpod להטיל פצצה במשקל 500 ק"ג, תוך השארת רק גופות החרקים . צריכים לעשות היקף הגנתי? הביאו מפיץ מוקשים נגד אדם כדי להפיל את שדה הקרב.

Helldivers 2 Ps5

כוונו בדיוק ובזהירות
אומרים שהכל טוב יותר עם חברים, במיוחד כשזה מגיע להמטיר הרס על אויבי החירות! עם זאת: קראו לאתגר ושיתופי פעולה מירביים, אש ידידותית תמיד דולקת. תקשר עם חבריך לקבוצה וודא שהארסנל שלך מוריד רק את היריבים שלך.

Helldivers 2 Ps5

עבור

PS5

ז'אנר

יריות
פעולה

תמיכה

PS5באג לכם להפסיק לחפש? לחצו כאן למוצרים המותאמים במיוחד בשבילכם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

משלוח חינם מהיום להיום באזור המרכז בקניה מעל 499 שח ומשלוח רגיל חינם ברכישה מעל 99 שח
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו BlackviewEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesלוגו MobilePixelsלוגו J5Createלוגו BLUETTIלוגו MY ARCADETURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו NIIMBOTSONOS לוגולוגו Xbox SeriesNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו  CANON JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו XiaomiDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitkeisar לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidECOFLOW לוגולוגו Roborockלוגו nothing