דף הבית > משחקים > Lost Judgment Playstation - PS5

Lost Judgment

מק"ט 5055277044214

דצמבר 2021, בית המשפט המחוזי של טוקיו. אקיהירו אהרה מואשם בהטרדת אישה ברכבת עמוסה. צילום של עובר אורח המתעד את ניסיון הבריחה ובעקבותיה התפיסה רץ בכל החדשות, והקהל דורש עונש מקסימלי.

159 ₪ מחיר באילת: 135.9 ₪
מידע נוסףפרטים טכניים


"לפני שלושה ימים, גופה ללא רוח חיים נמצאה בבניין נטוש ביוקוהמה. האם כבר הצלחתם לזהות אותו?" הוא מצהיר ויוצר בלבול בבית המשפט.
לסנגורית שלו, סאורי שירוסאקי, אין ספק שממצאים גורליים לא נלקחו בחשבון, היות ואהרה אפילו לא הואשם באותו רצח. היא יוצרת קשר עם הבלש טקאיוקי יאגמי בכדי לבצע חקירה לעומק.
איך ייתכן שאהרה ביצע שני פשעים בו זמנית? האם ההטרדה המינית הייתה רק סיפור כיסוי? האם אהרה שיחק עם מערכת המשפטים כולה? בעת שקורבנות צפים ויאגמי חופר עמוק יותר אל האמת, נעמדת מולו דילמה להגן על החוק או לחקוק צדק?

ממעידה קטנה, אפשר להפוך למפלצת...
- חוק ואי סדר – "LOST JUDGMENT" שוב מציב את השחקן בנעליו של עורך הדין שהפך לבלש-לוחם טקאיוקי יאגמי. מלווה בשותף שלו, יאקוזה לשעבר מסהרו קאיטו, צמד לוחמי הצדק נקרא לחקירת מה שניראה לכאורה כפשע המושלם כאשר לחשוד העיקרי יש אליבי. מה שמתחיל כסיפור נקמה מתגלה כרשת מסובכת של קונספירציות המערבות כמה סיעות מפתיעות שמנצלות מערכת משפטית שבורה. אך בעת שהקורבנות נערמות, יאגמי מגלה את האמת ואז הוא צריך לבחור בין החוק לבין צדק.
- קרבות חופשיים – צורת אומנויות הלחימה המיוחדים של יאגמי מקנים לו יד עליונה בכל סיטואציה, ממארבים קבוצתיים עד לחיסולם של מטרות בודדות. השתמשו בעמידת העגור, הנמר, ובעמידת הנחש החדשה, סגנון חינני שמסוגל להסיט ולהחזיר את מכות האויבים, ולהשתמש בכוח שלהם נגדם.
- חקירות מלאות אקשן – מגוון תכסיסי הבלשות של יאגמי משתדרגות עם גאדג'טים חדשים, מעקב חשאי אחר חשודים, ושיטות הסתננות ערמומיות. הפכו כל אבן במרדף לצדק.
- אין מקום טוב יותר – צללו לעיר התחתית הומת האדם של טוקיו ויוקוהמה בקצב שלכם ברקע אותנטי שרק סטודיו RGG יודע להפיק. שחקו במועדון SEGA, מצאו את מקום הבילוי המועדף שלכם, טפלו בתיקים מקומיים, ועוד.

עבור

PS5

ז'אנר

פעולה
הרפתקאותבאג טלגרם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

באג אקספרס
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו logitechEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesTURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו Audio TechnicaSONOS לוגולוגו Xbox OneNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו פוקימון JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו LexonDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitrealme לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidECOFLOW לוגולוגו Roborockלוגו nothing
צעצועים החל מ- 5 ש