דף הבית > משחקים > The Quarry Playstation - PS5

The Quarry

מק"ט 5026555432207

יום אחרון של המחנה קיץ, שקיעה. חבורת המדריכים המתבגרים של מחצבת "האקט" מארגנים חגיגות פרידה. בלי ילדים. בלי מבוגרים. בלי חוקים.

 

279 ₪ מחיר באילת: 238.46 ₪
מידע נוסףפרטים טכניים


מהר מאוד הכול משתבש
מקומיים נוטפי דם, יחד עם משהו הרבה יותר גרוע, צדים את החבורה, ותוכניות המסיבה הופכות באופן בלתי צפוי ללילה של אימה. עקיצות ופלירטוטים בין חברים מפנים את דרכם להחלטות של חיים ומוות ומערכות יחסים נבנות ונשברות עקב המתח הנובע מבחירות הרות גורל.

שחקו בתור אחד מתשעת המדריכים של המחנה בסיפור סינמטי מצמרר, בו כל החלטה תכריע את מסלול המסע הייחודי שלכם מתוך רשת מסובכת של אפשרויות. כל אחת מהדמויות יכולה להציל את המצב – או למות לפני הזריחה.
איך יראה הסיפור שלכם?

הסיפור שלכם, הגורל שלהם: האם תעזו לבדוק מה עומד מאחורי הדלת הממולכדת הזו? האם תחקרו את הצרחות שמגיעות מתוך היער? האם תצילו את חבריכם או שתרוצו נואשות כדי להציל את חייכם? כל החלטה, גדולה כקטנה, מעצבת את הסיפור ומכריעה מי יחיה כדי לספר אותו.
חוויה סינמטית מרהיבה: טכנולוגיה מתקדמות של לכידת פנים וטכניקות תאורה קולנועיות, בשילוב ביצועים מדהימים של ליהוק הוליוודי אייקוני, מביאים לתחייה את האימים של מחצבת "האקט" בחוויה סינמטית מצמררת.
תהנו מהפחד יחד עם חברים: ארחו עד ל-7 חברים במשחק מקוון*, בו השחקנים המוזמנים יצפו באירועים, יצביעו על החלטות חשובות ובכך ייווצר סיפור בעיצוב כל המשתתפים. בנוסף, באפשרותכם לשחק עם חברים באופן מקומי בו כל שחקן יבחר דמות וישלוט בפעולות שלה.
התאימו אישית את החוויה: יכולת התאמה של רמת הקושי במגוון מרכיבי המשחק מאפשרת לשחקנים מכל רמה להנות מהאימה. ואם תעדיפו לצפות במקום לשחק, Movie Mode יאפשר לכם להנות מ-The Quarry כחוויה שלא מבישה סרט קולנוע. תבחרו איך תרצו שהסיפור יתקדם, תשבו בנחת ותנשנשו קצת פופקורן בין כל הצרחות!

*אפשרות לריבוי שחקנים על קונסולות PlayStation/Xbox מאותו הדור בלבד.

עבור

PS5

ז'אנר

הרפתקאות

תמיכה

PS5באג טלגרם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

באג אקספרס
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו logitechEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesTURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו Audio TechnicaSONOS לוגולוגו Xbox OneNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו פוקימון JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו LexonDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitrealme לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidWIZ לוגולוגו Roborockלוגו Dogness
הנחה על מגוון צעצועיםמגוון ענק של מארזי LEGO