דף הבית > אוזניות > אוזניות גיימינג אלחוטיות INZONE H9 PC/MAC/PS5 Sony

אוזניות גיימינג אלחוטיות INZONE H9 PC/MAC/PS5

מק"ט 4548736133365
תהיו הראשונים לפעול בזכות זיהוי מטרות מדויק, לשמוע אותם לפני שיראו אתכם. עם צליל מרחבי 360 עבור גיימינג וטכנולוגיית החומרה המוכחת שלנו תוכלו לאתר את מיקום היריבים ואת המרחק שלהם. אפילו שחקנים המסתתרים בצל או מאחורי חומות ומכשולים לא יוכלו להישאר חבויים לאורך זמן.
1,199 ₪ מחיר באילת: 1,024.79 ₪
אפשרות לתשלום בהוראת קבע באתר ובסניפים ?
36 תשלומים - תשלום חודשי 41.70 ₪
12 תשלומים - תשלום חודשי 108.31 ₪
* פרטים נוספים במסך הרכישה
תשלום באמצעות בלנדר
משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה
+ אחריות: שנה ע"י ישפאר
+ עד 18 תשלומים ללא ריבית.

שדרוגים או מתנות לבחירה

אוזניות גיימינג אלחוטיות INZONE H9 PC/MAC/PS5 Sony
+
=
מחיר החבילה:
1,288 ₪ 1,283 ₪ מחיר באילת: 1,096.58 ₪
מידע נוסףפרטים טכניים

שמיעה בעוצמה מלאה - זה ישנה את כללי המשחק

ראו כיצד INZONE H9, אוזניות הגיימינג האלחוטיות שלנו עם ביטול רעשים וצליל מרחבי לגיימינג יעזרו לכם לשמוע את הצלילים העדינים ביותר ולהיות הראשונים לפעול במשימות.

גלו את הצליל המרחבי 360 לגיימינג

אפקט הצליל המרחבי ב-360 מעלות לגיימינג מופעל על ידי תוכנת המחשב INZONE Hub. האפקט נוצר באמצעות מעבד צליל מרחבי (וירטואלייזר) חדש לגיימינג, המפיק צליל מרחבי מאותות שמע המגיעים מערוצים מרובים, כפי שתכננו יוצרי המשחק. בנוסף לכך, עם היישום לטלפון חכם 360 Spatial Sound Personalizer תקבלו צליל מרחבי ממוטב לצורת האוזן שלכם, למשחק מותאם אישית באמת.


טכנולוגיה מתקדמת שממטבת את האקוסטיקה

עיצבנו את אוזניות INZONE H9 שלנו כדי להפיח חיים בפסקול של המשחק שלכם. המבנה האקוסטי הסימטרי, גמיש מספיק כדי להתאים בנוחות לצורות וגדלי ראש מגוונים, מדגיש את איכות הצליל ואת הדיוק האקוסטי המרחבי.

כל צלילי המשחק, בשחזור אותנטי

הדיאפרגמה של INZONE H9 פותחה עם המומחיות שלנו באוזניות מוזיקה, ומעוצבת בצורה ייחודית המאפשרת לשחזר צלילים בתדר גבוה במיוחד, בתאימות גבוהה, וכן תדרים אותנטיים נמוכים, לחוויית משחק סוחפת.

תדרי בס עוצמתיים 

פורטים על התושבת של אוזניות INZONE H9 מבקרות וממטבות את שחזור השמע בתדר נמוך לצליל בס רב-עוצמה שהופך צלילים עמוקים כמו פיצוצים ומנועים למציאותיים במיוחד. בואו לשמוע את הדרמה ואינטנסיביות של עולם המשחקים שסביבכם.


לשחק בנוחות במשך שעות

יצרנו את INZONE H9 לנוחות חסרת תחרות, כדי שתוכלו להמשיך לשחק במפגשים ארוכים. אוזניות אלה נבנו ליציבות ובטיחות בעת הרכבה, עם לחץ צידי מינימלי. הן מוכנות לפעולה במשך שעות רצופות.

רכות מושלמת לראש

הכרית הרכה והרחבה של רצועת הראש מפזרת את המשקל על הראש באופן שווה לנוחות הרכבה לטווח ארוך.

התאמה נוחה סביב האוזניים

רפידות האוזנייה החלקות העשויות ניילון בנויות כדי למזער את הלחץ על האוזניים על-ידי מיטוב המגע בצידי הראש. חומר נוח במיוחד זה של רפידת האוזנייה מעוצב כדי להעניק יציבות ובידוד צליל.

רק המשחק, בלי צלילים אחרים
אוזניות INZONE H9, עם ביטול רעשים מקיף במיקרופון, יחסמו את הרעשים שיכולים להפריע לביצועים שלכם, בין אם מדובר במחממים ומאווררי מחשב או בעבודות בנייה. כדי להעניק לכם משחק בלתי מנוצח, שילבנו את אותה טכנולוגיה של חיישן רעש כפול המשמשת באוזניות המובילות מסוגן מסדרת 1000X שלנו.

להיות בחוויה, להיות מודע 

לא תפספסו לעולם צלילי סביבה כגון צלצול טלפון, פעמון דלת או את דברי החבר/ה תוך כדי משחק. מצב 'צליל סביבה', בשימוש באוזניות המוזיקה שלנו, מאפשר לכם לעבור באופן מידי בין ביטול ראשים לצלילי סביבה בלחיצת כפתור על האוזניות.
אדם עם אוזניות INZONE H9 לראשו, יושב ליד שולחן עם צג ומשחק על המסך, מדבר עם חבר/ה ברקע מימין

הובילו את הצוות שלכם לניצחון עם תקשורת ברורה
תאמו משימות באופן ברור והחלטי. מיקרופון Boom גמיש מתקפל עם פונקציית השתקה מאפשר לכם לתקשר עם חברי הצוות במהלך המשחק ללא מאמץ.

מיקרופון Boom, עם התמקדות בקול
מיקרופון Boom המעולה בנוי כך שניתן לקרב אותו לפה, כדי שתמיד ישמעו אתכם בבירור. מכיוון שהמיקרופון הוא חד-כיווני, הקול שלכם נקלט בצורה נקייה אפילו ברגעים הסוערים ביותר במשחק.צילום תקריב של INZONE H9 המציג כיסויי אוזנייה ומיקרופון Boom פתוח לצד שמאל

פתחו כלפי מטה כדי לשחק
כשתרצו להשתמש במיקרופון, פתחו אותו כלפי מטה וכווננו כך שיהיה קרוב לפה. המיקרופון גמיש במיוחד וניתן לכופף אותו לכל מצב.

הרימו למעלה להשתקה ואחסון
בסיום מפגש הגיימינג אפשר להשתיק ולקפל את המיקרופון בפעולה קלה אחת, בהרמה פשוטה.

באישור Discord

אפשר להיות רגועים - האוזניות פועלות היטב בשירות Discord לתקשורת קולית, בווידאו או באמצעות טקסט, לצ'אט קולי חלק עם חברים במהלך משחקים מקוונים.
Discord logo Vectors & Illustrations for Free Download | Freepik

לשחק בחופשיות - ללא כבלים, השהיה נמוכה

INZONE H9, אוזניות הגיימינג האלחוטיות שלנו מעניקות לכם את החופש לשחק בלי המטרד של כבלים. והודות להשהייה נמוכה, לא תפספסו אף פעימה עם סינכרון הדוק של תמונה וצליל. 

השהיה נמוכה עם חיבור אלחוטי של 2.4GHz
בעת חיבור אלחוטי של 2.4GHz באמצעות מקלט-משדר מצורף מסוג USB, אלגוריתם השהיה נמוכה מקטין את העכבה ממקור הצליל של המשחק לפלט הקול של האוזניות, כך שתוכלו להגיב במהירות.

חיבור 2.4GHz ו-Bluetooth סימולטני
חיבור לטלפון חכם דרך Bluetooth תוך חיבור ל-2.4GHz אלחוטי. תוכלו ליהנות משיחות בטלפון החכם וצ'אטים קוליים דרך Bluetooth תוך משחקים באמצעות חיבור USB אלחוטי.

לצלוח יום שלם של משימות
בואו ליהנות ממחשקים ביום וגם בלילה עם קרוב ל-32 שעות של משחק רצוף בטעינה אחת.

טעינה מהירה של 10 דקות
צריכים אנרגיה בדחיפות? טעינה מהירה בת 10 דקות תעניק לכם עד שעה של זמן חירום למשחק

לשחק בזמן טעינה
הסוללה נגמרת? אפשר לטעון את האוזניות עם כבל USB ארוך המצורף ולהמשיך לשחק

עיצוב עגלגל פשוט להפעלה ללא מאמץ

אוזניות INZONE H9 שלנו כוללות כפתורי בקרה וחוגות בעיצוב ארגונומי, כך שתוכלו לשנות פונקציות ולהתאים הגדרות בקלות תוך כדי משחק. 

בקרות בצד שמאל

בכיסוי האוזנייה השמאלית ממוקמים בקרי ההפעלה, כולל חוגת עוצמת קול והשתקת מיקרופון. להשתקה פשוט מרימים את המיקרופון. קיים גם מיקרופון Boom ויציאת USB עם LED נטען. 
כיסוי אוזנייה שמאלי עם המיקום של חוגת עוצמת צליל, כפתור מצב 'צליל סביבה' / ביטול רעשים, השתקת מיקרופון, מיקרופון Boom ויציאת USB

בקרות בצד ימין
בכיסוי האוזנייה הימני ממוקם כפתור איזון בין משחק לצ'אט, וגם כפתורי הפעלה ו-Bluetooth.
כיסוי אוזנייה ימני המציג את המיקום של כפתור האיזון משחק / צ'אט וכפתורי הפעלה ו-Bluetooth

התאימו את המשחק שלכם אישית

תוכנת INZONE Hub PC שלנו מאפשרת לכם להתאים אישית את חוויית INZONE H9 על-ידי כוונון טווח רחב של פעולות, כולל מגוון הגדרות שמע וחומרה. תוכלו להתאים בדיוק את תדרי הצלילים למשחק, כדי לקבל חוויה צלולה וסוחפת יותר באמצעות פונקציונליות EQ.
מושלם ל-Playstation 5‎

אוזניות INZONE H9 מאפשרות לכם ליהנות מהצליל האופף של Tempest 3D AudioTech של PlayStation 5 למשחקים עם ביטוי מרחבי טוב יותר. עובד בצורה חלקה עם קונסולות PlayStation 5 ותכונות מיוחדות של PS5‎ לביצועים משופרים.

הגדרות במסך
התאימו את ההגדרות באוזניות ותוכלו לראות את ההגדרות משתקפות במסך, במרכז הבקרה של ה-PS5.

איזון בין משחק לצ'אט
שנו את איזון עוצמת הקול בין צלילי המשחק לצ'אט הקולי מ-INZONE H9.

לא שכחנו את הקיימות

עיצוב המוצרים שלנו לא רק אופנתי, הוא גם ידידותי לסביבה. חומרי האריזה של INZONE H9 לא כוללים פלסטיק ומכילים רק חומרים ממוחזרים וצלולוזה שאינה ארוגה, מה שמשקף את המחויבות של Sony לצמצום ההשפעה הסביבתית של המוצרים והפעילות שלנו.
שלוש לוחות עם מבחר של חומרים אקולוגיים

מה באריזה?

פתחו את האריזה של אוזניות INZONE H9 ותמצאו בפנים כבל טעינה מסוג USB-C ‏(1.5 מ') ומקלט-משדר מסוג USB.תמונה קבוצתית המציגה אוזניות, מקלט-משדר מסוג USB וכבל טעינה

חיבור

Bluetooth

אורך כבל

1.2 מטר

גודל דרייבר

40 מ"מ

חיי סוללה

מקסימום 32 שעות (NC כבוי)

טווח תדרים

‎5 Hz - 20,000 Hz (JEITA)

סוללה

DC3.85V: סוללת ליתיום-יון נטענת מובנית

עכבה

35ohm (1kHz)

רגישות אוזניים

‎92 dB/mW

משקל

330 גרם

באריזה

אוזניות INZONE H9, כבל טעינה USB-C ‏(1.5 מ') ומקלט-משדר USB.

טווח קליטה

כ-10 מטר

תאימות

PC/MAC/PS5באג לכם להפסיק לחפש? לחצו כאן למוצרים המותאמים במיוחד בשבילכם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

משלוח חינם מהיום להיום באזור המרכז בקניה מעל 499 שח ומשלוח רגיל חינם ברכישה מעל 99 שח
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו BlackviewEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesלוגו MobilePixelsלוגו J5Createלוגו BLUETTIלוגו MY ARCADETURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו NIIMBOTSONOS לוגולוגו Xbox SeriesNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו  CANON JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו XiaomiDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitkeisar לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidECOFLOW לוגולוגו Roborockלוגו nothing