דף הבית > אביזרים לקונסולות > בקר מקורי נגיש ואלחוטי Access ל-PS5 Sony

בקר מקורי נגיש ואלחוטי Access ל-PS5

מק"ט 711719567936

בקר מקורי נגיש ואלחוטי דגם Access ל-PS5 מבית Sony מאפשר לכם לצור דרכי משחק חדשות, עם התאמה אישית של הלחצנים והמיקומים של הרכיבים, לשליטה נוחה במשחקים לאורך זמן. מאפשר נגישות רבה והפעלתו מכל זווית, ב-360 מעלות!

399 ₪ מחיר באילת: 341.03 ₪
משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה
+ אחריות: שנה ע"י ישפאר
+ עד 18 תשלומים ללא ריבית.
מידע נוסףפרטים טכניים

צרו דרכי משחק חדשות עם מארז בקר Access לקונסולות PS5 . הבקר מאפשר התאמה אישית ונועד להנגיש שליטה נוחה במשחקים ולאורך זמן. העיצוב של הבקר מספק נגישות רבה והפעלה מכל זווית, ב- 360° . ניתן להשתמש בו על משטח שטוח בלי להחזיק אותו ואפשר גם לחברו לתושבת עם הרכבת AMPS.

     Sony Access

התאימו אישית את הבקר, כך שיתאים לצרכים שלכם באמצעות מכסי מוט וכפתורים ניתנים להחלפה, בחרו מתוך המגוון הרחב של מכסי הכפתורים הכלולים באריזה. מכסי הכפתורים מגיעים בצורות ובעיצובים שונים: שטוחים, קעורים, מאורכים ועוד. אתם יכולים אפילו להחליף מכסי מוט שונים כדי למצוא את המערך שהכי נוח לכם. סמנו בקלות את התפקוד שהקציתם לכל כפתור באמצעות התגיות הניתנות להחלפה הכלולות במארז.

התאימו אישית את הבקר, כך שיתאים לצרכים שלכם

התאימו את האורך של זרוע ההרחבה בדיוק במיקום שמתאים לכם והשתמשו בכפתור הנעילה כדי לאבטח אותה במקום, לנוחות מרבית. גמישות מובנית מהיסוד לנגישות נוחה, מכל זווית, ב- 360° , על משטחים שטוחים שונים. העיצוב הגמיש והאדפטיבי יכול להתאים למגש שולחני של כיסא גלגלים, להתחבר לתושבת עם הרכבת AMPS או לחצובה ואפשר למקם אותו בכל זווית לשימוש שהכי נוח לכם.

בקר נגיש - תמונת אווירה

מיפוי קלט פשוט ונוח בקונסולת PS5 שלכם בהתאם להעדפות שלכם. אפשר למפות עד שתי פונקציות לכפתור אחד או להשבית לגמרי כפתורים כדי לא ללחוץ עליהם בטעות. אתם יכולים אפילו להשתמש במצב "הפעלה/כיבוי", שחוסך מכם את הצורך ללחוץ ולהחזיק את אותו הכפתור למשך זמן ארוך. לחלופין, מקמו כפתורים במיקומים שונים כדי שהפקודות שאתם צריכים יהיו בדיוק היכן שאתם רוצים אותן – והכול מנוהל וניתן לשינוי בקלות מממשק המשתמש הייעודי של קונסולת PS5.

מיפוי קלט פשוט ונוח בקונסולת PS5 שלכם

החלפה בין פרופילים בהתאמה אישית בלחיצת כפתור שחקנים יכולים ליצור ולשמור עד 30 פרופילים בהתאמה אישית בקונסולת PS5 שלהם, כך שבחירת ההגדרות המתאימות לכל משחק היא קלה ונוחה. החליפו במהירות בין שלושה פרופילים בהתאמה אישית המאוחסנים בבקר באמצעות כפתור הפרופיל הייעודי. צפו בתצוגה מקדימה על המסך של מיפוי הלחצנים על ידי לחיצה ארוכה על כפתור הפרופיל.

התאמה של כל הגדרות המוט, כולל רגישות התנועה אפשר לתכנת בקלות את הכיול "צפון" של המוט האנלוגי. הכיול מאפשר גמישות במיקום הבקר, כך שהוא יוצב בזווית שיהיה לכם הכי נוח להגיע אליה. אתם יכולים להתאים אישית את האזור המת ואת הרגישות של המוט, כך שיתאימו טוב יותר לצורכי הקלט שלכם.

שתפו פעולה עם בקרים ומכשירים אחרים שילוב פונקציונליות של מספר בקרים. אתם יכולים להשתמש בבקר Access שלכם בפני עצמו או בשילוב עם בקר Access נוסף. צריכים עוד בקר? אתם יכולים להוסיף את הבקר האלחוטי DualSense או DualSenseEdge למערך שלכם ולהשתמש במקביל בכמה בקרים, שיתאימו לצרכים הספציפיים שלכם למשחק או לאפשר משחק בשיתוף עם שחקנים אחרים. אפשר לשלב את הבקר Access עם הבקר האלחוטי DualSense או DualSenseEdge כדי להוסיף תכונות כמו משוב הפטי, טריגרים אדפטיביים, מיקרופון מובנה, רמקול, שקע אודיו, חיישן תנועה והחלקה על משטח מגע.

שתפו פעולה עם בקרים ומכשירים אחרים

חיבור כפתורים חיצוניים, מתגי טריגר מיוחדים ועוד באפשרות "הגדרות" בקונסולת PS5 אפשר להגדיר כל מכשיר חיצוני – כולל מתגי טריגר של צד שלישי, ג'ויסטיקים אנלוגיים, כפתורים חיצוניים נוספים ועוד. לאחר ההגדרה תוכלו למפות אותם לפונקציה הרצויה או להגדיר רגישות ואזור מת של המוט. חברו במהירות אביזרי נגישות של צד שלישי באמצעות ארבע יציאות הרחבה 3.5 מ"מ בתקן התעשייה.

חיבור כפתורים חיצוניים, מתגי טריגר מיוחדים ועוד

תוכנן כדי להסיר מחסומים בעולם הגיימינג עוצב ונבנה בשיתוף עם מומחים לנגישות ועם גיימרים בעלי מוגבלויות. ערכת הבקר הזו נוצרה כדי להסיר את המחסומים מהמשחק. אנחנו עושים כמיטב יכולתנו לעזור לכמה שיותר שחקנים עם מוגבלויות ליהנות מהמשחקים בקלות ובנוחות רבות יותר ולאורך זמן ממושך יותר.הבקר Access בנוי על שנים של מחקר ותובנות בנושא נגישות, כחלק מהשאיפה שלנו לספק את הצרכים השונים של גיימרים עם מוגבלויות. הבקר עוצב באופן הוליסטי לתת מענה לאתגרים מרכזיים שמשתמשים רבים מתמודדים איתם. המטרה היא להציע יותר אפשרויות משחק ליותר אנשים: מגיימרים שמתקשים לשחק עם מוט האגודל או להחזיק את הבקר ועד לשחקנים  שקשה להם ללחוץ ולהחזיק כפתורים וטריגרים קטנים שמקובצים בצפיפות. העיצוב המודולרי שלו נותן לשחקנים עם מוגבלויות את העוצמה ליצור הגדרות שמתאימות לצרכים האישיים שלהם.

תוכנן כדי להסיר מחסומים בעולם הגיימינג

תהליך התקנה יעיל, מהמארז עד הקונסולה מארז נגיש, מיועד לפתיחה ביד אחת. תהליך ההדרכה למשתמשים חדשים נגיש בקלות מכל קונסולת PS5 כדי לעזור לגיימרים או למטפלים שלהם להגדיר את הבקר Access בהתאם לצרכים. התהליך פשוט ואינטואיטיבי – אפילו למטפלים ולהורים שהם לא גיימרים – הודות לאריזה שעוצבה בקפידה, בשילוב עם קודי QR שמאפשרים לגשת למידע מפורט יותר ולקבל תמיכה.

תכולת אריזה
- בקר Access ל- PS5
  מידות (ע/ר/ג): כ- 141x 39x191 מ"מ
  משקל: כ- 322 גרם
  4 יציאות הרחבה - יציאות AUX בתקן 3.5 מ"מ לשחקנים לחיבור לחצנים נוספים
  ומתגי טריגר מיוחדים
- 19 כובעי כפתור:
  1 כובע כפתור שטוח רחב (מכסה שני שקעי כפתור)
  2 כובעי כפתור עילי (מועיל לשחקנים עם ידיים קטנות ממוקמים קרוב יותר למרכז)
  4 כובעי כפתור עקומים (ניתן לדחוף אם מניחים אותו בחלק העליון או למשוך אם מניחים אותו לאורך החלק התחתון של הבקר)
  8 כובעי כפתור רכים
  4 כובעי כפתור שטוחים
- 3 כובעי מקל:
  1 כובע מקל כדורי
  1 כובע מקל סטנדרטי
  1 כובע מקל כיפה
- 23 תגיות כפתור - תגי כפתור הניתנים להחלפה עבור שחקנים כדי לסמן בקלות אילו כניסות הם ממפים לכל כפתור
- 1.5 מ' כבל USB מסוג C ל- (C (Hi Speed USB
- מדריך להתחלה מהירה ומדריך בטיחות
- הוראות להגדרת הבקר, הגדרות ממשק המשתמש ותצורות הכפתורים ב- PS5
מה האריזה

תאימות

Sony Playstation 5

סוג אביזר

בקרבאג לכם להפסיק לחפש? לחצו כאן למוצרים המותאמים במיוחד בשבילכם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

משלוח חינם מהיום להיום באזור המרכז בקניה מעל 499 שח ומשלוח רגיל חינם ברכישה מעל 99 שח
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו BlackviewEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesלוגו MobilePixelsלוגו J5Createלוגו BLUETTIלוגו MY ARCADETURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו NIIMBOTSONOS לוגולוגו Xbox SeriesNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו  CANON JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו XiaomiDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitkeisar לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidECOFLOW לוגולוגו Roborockלוגו nothing