דף הבית > משחקים > Star Wars Squadrons Xbox One

Star Wars Squadrons

מק"ט 5030946124084

Star Wars: Squadrons הוא חוויה מלאה מהרגע הראשון, בה תרוויחו פרסים במהלך המשחק.

79 ₪ מחיר באילת: 67.52 ₪
קנייה בטוחה קנייה בטוחה
מידע נוסףפרטים טכניים


  • - המשימה ברורה
    - Star Wars: Squadrons הוא חוויה מלאה מהרגע הראשון, בה תרוויחו פרסים במהלך המשחק. עלו בדרגות ופתחו ציוד חדש כמו כלי נשק, מנועים, מגנים ופריטים קוסמטיים וצעדו בדרך הבטוחה להתקדמות ששומרת את המשחק מרענן ומרתק.    - כל הכנפיים דווחו - תכננו מבצעים עם הפלוגה שלכם בחדר הישיבות לפני ההמראה לשדה הקרב המתפתח ברחבי הגלקסיה. התחרו בקרבות מרובי משתתפים של 5X5 או התאחדו עם הקבוצה שלכם כדי להטות את כף בקרבות צי ענקיים. יחד, אתם הטובים ביותר בגלקסיה.


    - לוחמי הכוכבים האגדיים – קחו שליטה על דרגות שונות של לוחמי חלל, הן מצי הרפובליקה החדשה והן מצי הקיסרות - כולל A-Wing הזריז ו-TIE bomber הקטלני. התאימו את הספינה שלכם, חלקו את הכוח בין המערכות והשמידו את אויבכם בקרבות חלל אסטרטגיים.


    - הגשימו את פנטזיית טייס מלחמת הכוכבים – תא הטייס הוא הבית שלכם. השתמשו בלוח המחוונים לטובתכם והרגישו את עוצמת הלחימה בגוף ראשון, כי רק מעטפת מתכת וזכוכית דקה ביניכם לבין סכנות החלל. המריאו בקרבות מרובי המשתתפים המרגשים ובמצב הייחודי של סיפור מלחמת הכוכבים עבור שחקן יחיד המציג חלקי מפתח לקראת סיום מלחמת האזרחים הגלקטית. היטמעו לגמרי בכיסא הטייס עם האופציה לשחק את כל כותר Star Wars: Squadrons ב-VR.
עבור

Xbox One

ז'אנר

יריות
פעולהבאג טלגרם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

באג אקספרס
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו logitechEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesTURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו Audio TechnicaSONOS לוגולוגו Xbox OneNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו פוקימון JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו LexonDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitrealme לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidWIZ לוגולוגו Roborockלוגו Dogness
הנחה על מגוון צעצועיםמגוון ענק של מארזי LEGO