דף הבית > משחקים > FIFA 21 Next Level XBOX SERIES

FIFA 21 Next Level

מק"ט 5030948124570


תחושו את הרמה הבאה ב- FIFA 21 עבור  PlayStation 5ו-Xbox Series X עם תכונות חדשות שהופכות את ה-משחק העולמי מוויזואלי למוחשי יותר.
על המגרש וביציעים, הטכנולוגיה המתקדמת מגיעה אלינו באמצעות עוצמת הקונסולות מהדור החדש, ומאפשרת לכם לשחק, לראות ולחוש את הרמה הבאה באצטדיונים אולטרה-מציאותיים ולשתף אתכם בחוויית משחק האמיתית ביותר בהיסטוריה של
EA SPORTS FIFA.

69 ₪ מחיר באילת: 58.97 ₪
קנייה בטוחה קנייה בטוחה
מידע נוסףפרטים טכניים

זמן טעינה מהיר
כוחן של קונסולות הדור הבא מספק זמני טעינה מהירים יותר המשדרגים את המשחק לרמת מהירות גבוהה יותר מאי פעם.
מ- Kick-Off למצב קריירה, לעולם לא תאבדו את המיקוד במשחק הקרוב.

ריאליזם ברמה הגבוהה ביותר
טכנולוגיית הדור הבא מייצרת תחושה עמוקה יותר של ריאליזם על המגרש.
כעת תוכלו להבחין בכל הפרטים הקטנים, כששרירים נמתחים לאחר בעיטה בכדור, שיערם של השחקנים מתנופף באוויר ותאורה דינמית מדגישה את הפנים האמיתיות של כדורגלני העולם הטובים ביותר בעולם.

אנימצית תנועה משופרת
טכנולוגיה חדשה משפרת את מהירות ואיכות האנימציה של השחקנים ומאפשרת לכם לחוות כל תנועה באופן מציאותי ולהגיב במהירות לכל סיטואציה על המגרש.

GAMEPLAY
צרו הזדמנויות רבות מאי פעם עם מערכות התקפה דינאמיות חדשות במשחק ה- FIFA החכם ביותר עד כה.

FIFA 21 מעלה את האינטליגנציה וקבלת ההחלטות של השחקנים לרמות חדשות. עוצמתם של מצבי 1v1 מאפשרת חוויית כדורגל אמיתית שמתגמלת את היצירתיות שלכם ואת השליטה בכל רחבי המגרש.

Agile Dribbling - בכדורגל, מצבים של 1v1 יכולים לפתוח הזדמנויות להבקיע שערים שקובעים את מהלך המשחק. ב- FIFA 21, מערכת הכדרור החדשה מעמידה לרשותכם כלים נוספים כשאתם עומדים מול מגן. עבודת רגליים מהירה תעניק לכם שליטה רבה יותר ותגובתיות מהירה בכדי לאפשר לכם להחזיק את הכדור וליצור מרחב תמרון במצבים אחד על אחד. מיומנות חדשה כמו כדרור הגשר וזיוף העברת הכדור מספקים לכם את האמצעים לחמוק בקלות ממגינים.

Positioning Personality עמדו במקום הנכון בזמן הנכון כדי לקבל את הכדור, התקדמו לתוך סיטואציות קריטיות או הצילו את קבוצתכם מקבלת גול והוכיחו שאתם טובים יותר מהשאר.
ב- FIFA 21, מערכת המיקום במשחק מעלה את האינטליגנציה של הכדורגלנים ומתאימה את ההבנה שלהם בעולם האמיתי של המרחב והזמן, ומאפשרת לשחקנים המובילים לצפות את שעתיד להתרחש, לנוע בצורה חכמה יותר לאורך המגרש ולתפוס יותר עמדות יתרון.

 Creative Runs - אפשרויות חדשות להשפעה על תנועות הקבוצה שלכם. ההתקפה במשחק נותנת לכם דרכים נוספות לשבור את ההגנה:

- Directed Runs
- קחו שליטה מלאה על כיוון הריצות שחברי הצוות שלכם מבצעים על ידי הזזת הלחצן הימני לאחר הפעלת ריצה.

- Directed Pass and Go - קבעו היכן חברי הצוות שלכם מבצעים את הריצה שלהם לאחר העברת הכדור על ידי הזזה מיידית של הסטיק הימני לכיוון הרצוי.
- Player Lock לחצו על שני הסטיקים כדי לנעול את השחקן הנוכחי שלכם בהתקפה. כדי לקבל שליטה רבה יותר, לחצו על הסטיק הימני כדי להתרחק משחקן נעול ושלטו בתנועת חבריכם לקבוצה לפני העברת הכדור.

Natural Collision System - מערכת התנגשות ותנועה של השחקנים מתאפשרת על ידי מערכות אנימציה חדשות. המערכות יוצרות אינטראקציות חלקות יותר בכל רחבי המגרש. ב- FIFA 21, רגעי הכדורגל כוללים שערים, קרבות על מיקום ודו קרב.

 Competitor Mod- מעתיק את סגנון המשחק של מיטב שחקני ה- FIFA בעולם, מצב תחרות מעניקה לכם תפיסה טובה יותר של מהלכים, סוגי כדרור וטקטיקות כדי לתת לכם יריב מאתגר ומתגמל יותר להתמודד איתו ברמות קושי שונות.

Fundamentals of Football - לאחר קבלת הפידבק מהקהילה בוצעו עדכונים ביסודות הכדורגל המעלים את המשחק לרמה אחרת:
- Passing- הבנה ומיקום במרחב מאפשר לשחקנים לשחק משחק אינטליגנטי יותר.
- Blocking- מערכת חסימה חדשה ב- FIFA 21 יוצרת תוצאות מאוזנות יותר.

- Responsiveness- זמן תגובה מהיר יותר מאפשר לשחקנים לברוח טוב יותר כאשר הם תחת לחץ מצד הקבוצה היריבה.

CAREER MODE
נהלו כל רגע במצב הקריירה ב- FIFA 21  עם חידושים היוצרים עומק במשחקים, בהעברות, ובאימונים ונותנים לתת לכם שליטה רבה יותר על הצוות שלכם ועל הדרך שלכם לפסגה.

Interactive Match Sim – בואו לחוות דרך חדשה לגמרי לשחק את העונה שלכם עם תחרות אינטראקטיבית, זינוק ענק שנותן לכם שליטה על התוצאה של כל משחק. קפצו פנימה והחוצה מהמשחק בכל נקודה במהלך 90 דקות כדי להשפיע על מהלכו. קחו שליטה ברגעי מפתח כמו עונשים ובעיטות. הנתונים מאפשרים לכם לנהל את המשחק עם דיוק ולבצע שינויים במצב המשחק ובביצועים של השחקנים.

Active Training and Match Sharpnessהבינו לעומק את רמות הביצועים של הקבוצה שלכם, עם מערכת חדשה שמציגה את רמת הביצוע של כל שחקן ואת הסיכויים שלו ברגעים קריטיים במשחק. הגדילו את חדות השחקנים שלכם עם מערכת חדשה המעניקה לכם את היכולת להגדיר סשנים של אימון קבוצתי.

Weekly Schedule Planningתכננו את לוח הזמנים של הצוות שלכם עם מערכת ניהול פעילויות חדשה. החליטו מתי להתאמן ומתי לנוח במהלך השבוע.

Player Feedback System- מערכת חדשה המעניקה לכם אינדיקציה חזותית של מוכנות השחקנים שלכם עבור המשחק הקרוב, המאפשר לכם לראות את המורל של השחקנים שלך, חדות וכושר.

לראות אילו שחקנים נמצאים במצב מוכן לפעולה ומי צריך להתאמן יותר.

New Set-Up Options - התאמה אישית של מצב הקריירה שלכם עם אפשרויות ההגדרה מורחבות. קבלו חוויה אמיתית יותר של ניהול משא ומתן בשוק ההעברות עם העברות אותנטיות, או הגדילו את התקציב של הצוות שלכם.

Expanded League Themes - בואו להנות מאותנטיות עם ערכות נושא מותאמות אישית לכל ליגה עבור כמה מהתחרויות היוקרתיות והפופולריות בעולם שעכשיו מתרחבות לאזורים נוספים במצב הקריירה – כוללUEFA Champions League  ו- CONMEBOL Libertadores.

EA SPORTS VOLTA FOOTBALL
יותר דרכים לשחק. יותר התאמות אישיות. יותר מיקומים. בואו לחוות את נשמתו של הרחוב יחד עם חברים והשוויצו בסטייל שלכם במגרשים ברחבי העולם באמצעות צורות משחק שונות של כדורגל.

VOLTA SQUADS: בואו לחוות כדורגל רחוב חברתי עם VOLTA SQUADS, דרך חדשה לחבור יחדיו עם עד 3 חברים או להיכנס לקהילה עם שחקני VOLTA נוספים ולזכות במשחק משותף בקרבות 5X5 אונליין. שחקו עם חברים באמצעות VOLTA HUB המביא את הקבוצה שלכם ואת האווטארים המותאמים אישית והייחודיים למרכז האקשן שם תוכלו לאתגר את יריביכם, לעלות בדירוג ולאסוף פרסים באירועים שבועיים.

Gameplay: התוספות החדשות של ה- Gameplay החדש של VOLTA FOOTBALL הופכות את משחק הכדורגל הקטן והצדדי לריאליסטי יותר, עם קצב משחק חדש ותנועות אינטליגנטיות יותר היוצרים יותר הזדמנויות המאפשרות לכם לשחק הקצב של הרחוב. מהלכים אנרגטיים וכדרור מהיר מעלים את הריגוש בתחרות מול המגן ומעלים את מספר הדרכים שבהם תוכלו לעבור את השחקנים המתחרים, בעוד שמהלכי הגנה כמו מערכת חסימה חדשה מבטיחים סיטואציות של 1 על 1 שיותר מתגמלות משני צידי המגרש.

Customisation: שלבו בין כדורגל ואופנה תוך כדי התאמה אישית של אווטארי ה-VOLTA , הגבריים או הנשיים שלכם, עם מגוון עצום של ביגוד חדש מבית אדידס, מועדוני כדורגל מקצועיים, קבוצות כדורגל רחוב, וקולקציות המעוצבות על ידי ידוענים.

FEATURED BATTLES: גייסו את השמות הגדולים ביותר מעולם הכדורגל ומעבר לו לקבוצת ה-VOLTA שלכם במצב החדש FEATURED BATTLES. התחרו נגד כוכבים הנשלטים על ידי מערכת AI ונגד קבוצות מקהילת VOLTA FOOTBALL וצברו נקודות ותגמולים.

Locations: ב- VOLTA FOOTBALL, ישנם למעלה מ- 20 מתחמים ייחודיים ברחבי שש יבשות המתעוררים לחיים עם אטמוספרות ייחודיות המעניקות לכם טעימה מתרבות כדורגל הרחוב האותנטית של כל מיקום. היכנסו לאווירת המסיבות של מרכז העיר סאו פאולו, הוציאו את המרץ שלכם במגרש הבטון במילאנו, או התייצבו בכיפת היי-טק מדהימה בדובאי והשוויצו בכישוריכם בחמישה מגרשי כדורגל חדשים.

Match Types: שחקו בדרך שלכם. בואו ליהנות מצורות שונות של כדורגל רחוב, כולל: 3v3 Rush (No GKs), 4v4, 4v4 Rush, 5v5  ו- Futsal Professional, ולשחק במגרשים בגדלים שונים עם או בלי קירות.

מצבים נוספים:
- THE DEBUT: גלו את עולם כדורגל הרחוב ב- THE DEBUT. בחרו את הנתיב שלכם באמצעות מבוא מבוסס סיפור על VOLTA FOOTBALL הכולל כמה מהשמות הגדולים במשחק.

- VOLTA KICK-OFF: התמודדו מול הצוותים המקצועיים האהובים עליכם בכל אחד ממיקומי VOLTA FOOTBALL ושחקו בצורות שונות של כדורגל רחוב, עם ובלי שוערים.

FIFA ULTIMATE TEAM
בואו להנות מדרכים חדשות לגמרי לשחק במצב המשחק הפופולרי ביותר ב-FIFA ובנו את קבוצת החלומות שלכם משחקני עבר והווה.

FUT Co-Op
- זכו כקבוצה אחת ב- FIFA 21 Ultimate Team עם FUT Co-Op, דרך חדשה להתאגד עם חברים ברשת ולהתחרות על פרסים. אחדו כוחות במצבי  Division Rivals ו- Squad Battles כדי להשיג התקדמות שבועית ועבדו למען מטרות Co-Op חדשות לגמרי המתגמלות משחק משותף ולא רק ניצחון על המגרש.


Expanded Club Customisation – הפכו את מועדון ה- FUT שלכם לייחודי באמת עם מגוון דרכים חדשות ומורחבות להתאים אישית את מראה הצוות שלך גם על המגרש וגם ביציע.

One FUT Club
- אם תבחרו לשדרג את הקונסולה שלכם לקונסולת הדור הבא, באמצעות Dual Entitlement, תוכלו לקחת את מועדון ה- FUT שלכם אתכם מ- PlayStation 4 ל- PlayStation 5 או מ- Xbox One ל- Xbox Series X ובחזרה, באמצעות cross-gen transfer ו- leaderboards ב- FUT 21. קונסולות ללא דיסקים דורשות רכישה דיגיטלית של זכאות לשדרוג. חלים תנאים והגבלות. ראו:


UNRIVALED AUTHENTICITY
FIFA 21 הוא משחק אותנטי שלא נראה כמוהו עם יותר מ-17,000 שחקנים ומעל 700 קבוצות לצד יותר מ-90 אצטדיונים ומעל 30 שפות המספקים חוויה הכי-דומה-למציאות שאפשר של המשחק העולמי. FIFA 21 הוא המקום היחידי בו תוכלו לקבל גישה אקסקלוסיבית לתחרויות הגדולות בעולם, כולל: UEFA Champions League, UEFA Europa League, CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana, Premier League, Bundesliga ו-LaLiga Santander.


עבור

XBOX SERIES X

ז'אנר

ספורט

מתאים לילדים

כןבאג טלגרם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

באג אקספרס
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו logitechEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesTURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו Audio TechnicaSONOS לוגולוגו Xbox OneNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו פוקימון JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו LexonDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitrealme לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidWIZ לוגולוגו Roborockלוגו Dogness
הנחה על מגוון צעצועיםמגוון ענק של מארזי LEGO