דף הבית > משחקים > Forza Motorsport Xbox One
Forza Motorsport  Xbox One

Forza Motorsport

מק"ט 196388160280

השקע את עצמך בלמעלה מ-500 מכוניות אמיתיות על פני 20 סביבות מפורסמות בעולם, כולל מיקומים מועדפים על מעריצים ופריסות מסלולים מרובות, שכל אחת מהן כוללת שעה דינמית לחלוטין ביום עם מזג אוויר ותנאי נהיגה ייחודיים. הגדל את התחרות באמצעות יותר מ-800 שדרוגי ביצועים בחוויית הקריירה החדשה, המהנה והמתגמלת לשחקן יחיד. 
על מנת לשחק ברשת, יש צורך במנוי - תומך XBOX Series X בלבד

329 ₪ מחיר באילת: 281.2 ₪
משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה
+ עד 18 תשלומים ללא ריבית.
מידע נוסףפרטים טכניים

השקע את עצמך בלמעלה מ-500 מכוניות אמיתיות על פני 20 סביבות מפורסמות בעולם, כולל מיקומים מועדפים על מעריצים ופריסות מסלולים מרובות, שכל אחת מהן כוללת שעה דינמית לחלוטין ביום עם מזג אוויר ותנאי נהיגה ייחודיים. הגדל את התחרות באמצעות יותר מ-800 שדרוגי ביצועים בחוויית הקריירה החדשה, המהנה והמתגמלת לשחקן יחיד. 
מצב הקריירה של גביע ה-Builders. מירוץ לצד החברים שלך באירועים מרובי משתתפים משופטים עם אסטרטגיית צמיגים ודלק, מבנה בהשראת סוף שבוע ודירוגי נהגים ובטיחות חדשים. 
התחרו עם מתנגדי AI מתקדמים, פיזיקה מתקדמת, אסיסטים חזקים, מערכות חדשות להצטברות נזקים ולכלוך, ותמונות פוטו-ריאליסטיות עם מעקב אחר קרניים בזמן אמת על המסלול.

מירוץ מעל 500 מכוניות בעולם האמיתי כולל מכוניות מירוץ מודרניות ויותר מ-100 מכוניות חדשות ב-Forza Motorsport. הפוך כל הקפה למשמעותית על פני 20 מסלולים חיים עם מיקומים מועדפים על מעריצים ומספר פריסות מסלולים לשליטה, כל אחד כולל ניקוד חי על המסלול ושעה דינמית לחלוטין ביום עם מזג אוויר ותנאי נהיגה ייחודיים שבהם אין שתי הקפות שמרגישות אותו הדבר.

התנסה בסימולציה מתקדמת עם חזותיים פוטו-ריאליסטיים מדהימים המספקים מעקב אחר קרניים בזמן אמת על המסלול, מערכות חדשות להצטברות נזקים ולכלוך, ופיזיקה משודרגת מאסיבית הכוללת אסיסטים עוצמתיים ושיפור של פי 48 בנאמנות הצמיגים. הגדל את התחרות באמצעות יותר מ-800 שדרוגי ביצועים ושתף פעולה עם יריבי הממוחשב המתקדמים ביותר שלנו במצב הקריירה החדש של גביע ה-Builders. התחרו על הפודיום באירועי Multiplayer* מומלצים עם מבנה בהשראת סוף שבוע של מירוץ או צור את המירוצים שאתה וחבריך רוצים במשחק חופשי. מירוץ מקוון בטוח יותר, מהנה יותר ותחרותי יותר עם תקנות מירוץ Forza המופעלות על ידי בינה מלאכותית, אסטרטגיית צמיגים ודלק ודירוגי נהגים ובטיחות חדשים. לשקוע בעולם מתרחב של ספורט מוטורי. אליפויות קריירה חדשות ואירועים מקוונים יוצגו באופן קבוע המציעים אתגרים ייחודיים, מכוניות ומסלולים חדשים מדהימים וחוויות משחק חדשות ומרגשות לשנים הבאות.

נתראה בקו הזינוק
מירוץ מעל 500 מכוניות בעולם האמיתי כולל מכוניות מירוץ מודרניות ויותר מ-100 מכוניות חדשות ב-Forza Motorsport.

הפוך כל הקפה לספור
הפוך כל הקפה למשמעותית על פני 20 מסלולים חיים עם מיקומים מועדפים על מעריצים ומספר פריסות מסלולים לשליטה, כל אחד כולל ניקוד חי על המסלול ושעה דינמית לחלוטין ביום עם מזג אוויר ותנאי נהיגה ייחודיים שבהם אין שתי הקפות שמרגישות אותו הדבר.

משחק מדהים מהדור הבא
התנסה בסימולציה מתקדמת עם חזותיים פוטו-ריאליסטיים מדהימים המספקים מעקב אחר קרניים בזמן אמת על המסלול, מערכות חדשות להצטברות נזקים ולכלוך, ופיזיקה משודרגת מאסיבית הכוללת אסיסטים עוצמתיים ושיפור של פי 48 בנאמנות הצמיגים.

בנה את התחרות
הגדל את התחרות באמצעות יותר מ-800 שדרוגי ביצועים ושתף פעולה עם יריבי הממוחשב המתקדמים ביותר שלנו במצב הקריירה החדש של גביע ה-Builders.

מירוץ לצד החברים שלך
התחרו על הפודיום באירועי Multiplayer* מומלצים עם מבנה בהשראת סוף שבוע של מירוץ או צור את המירוצים שאתה וחבריך רוצים במשחק חופשי.

קהילה מקוונת תחרותית
מירוץ מקוון בטוח יותר, מהנה יותר ותחרותי יותר עם תקנות מירוץ Forza המופעלות על ידי בינה מלאכותית, אסטרטגיית צמיגים ודלק ודירוגי נהגים ובטיחות חדשים.

שקיעה בהתפתחות מתקדמת
לשקוע בעולם מתרחב של ספורט מוטורי. אליפויות קריירה חדשות ואירועים מקוונים יוצגו באופן קבוע המציעים אתגרים ייחודיים, מכוניות ומסלולים חדשים מדהימים וחוויות משחק חדשות ומרגשות לשנים הבאות.

עבור

XBOX SERIES X

ז'אנר

מירוצים

מתאים לילדים

כן

תמיכה

XBOX SERIES X

חייב מנוי עבור

משחק ברשת בלבדבאג לכם להפסיק לחפש? לחצו כאן למוצרים המותאמים במיוחד בשבילכם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

משלוח חינם מהיום להיום באזור המרכז בקניה מעל 499 שח ומשלוח רגיל חינם ברכישה מעל 99 שח
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו BlackviewEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesלוגו MobilePixelsלוגו J5Createלוגו BLUETTIלוגו MY ARCADETURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו NIIMBOTSONOS לוגולוגו Xbox SeriesNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו  CANON JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו XiaomiDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitkeisar לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidECOFLOW לוגולוגו Roborockלוגו nothing