דף הבית > משחקים > HALO INFINITE XBOX SERIES
מחיר מיוחד

HALO INFINITE

מק"ט 889842712377

כאשר נגמרה כל התקווה וגורל האנושות תלוי על חוט השערה, המאסטר צ'יף מוכן להתמודד מול האויב האכזרי ביותר עמו התמודד אי פעם.

מחיר מיוחד עד 31.5.22 או עד גמר המלאי!

299 ₪ 199 ₪ מחיר באילת: 170.09 ₪
משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה
מידע נוסףפרטים טכניים
סדרת Halo האגדית חוזרת עם המערכה הגדולה ביותר של ה-Master Chief עד כה ועם חוויית ריבוי שחקנים מהפכנית. הזמינו מראש את Halo Infinite וקבלו את ציפוי השריון Zeta Sky Armor Coating וגם את הסמל ותווית השם Chosen Emblem.
כאשר נגמרה כל התקווה וגורל האנושות תלוי על חוט השערה, המאסטר צ'יף מוכן לעמוד מול האויב האכזרי ביותר עמו התמודד אי פעם. היכנסו לשריון של הגיבור הגדול ביותר שהאנושות ידעה כדי לחוות הרפתקה אפית ולחקור את ההיקף העצום של טבעת ה-Halo.

ריבוי המשתתפים המפורסם של Halo חוזר, עם עיצוב חדש. עדכונים עונתיים מספקים התפתחות של החוויה לאורך הזמן עם אירועים ייחודיים, מצבים ומפות חדשים, ותוכן הממוקד בקהילה.

Halo מציג את חווית זירת היריות האולטימטיבית וחוזר לשורשים עם התחלות הוגנות, ציוד על גבי המפה וצוותים של 4 שחקנים.

צרו אפשרויות קרב אינסופיות על ידי ערבוב והתאמה של מגוון עשיר של נשקים, רכבים וציוד כדי לחוות אנדרלמוסיה של צוותים גדולים וכיף שחובק את הספקטרום המלא של ארגז החול של Halo.

הפכו להיות ספרטני יחיד ומיוחד, עם מערכת התאמה אישית של שחקנים עשירה ועמוקה. אספו וגלו פריטים קוסמטיים נוספים פשוט על ידי משחק בקמפיין או בריבוי שחקנים. 



עבור

XBOX SERIES X

ז'אנר

תפקידים
יריות
פעולה
הרפתקאות



באג טלגרם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

באג אקספרס
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו logitechEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesTURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו Audio TechnicaSONOS לוגולוגו Xbox OneNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו פוקימון JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו LexonDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitrealme לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidWIZ לוגולוגו Roborockלוגו Dogness