דף הבית > משחקים > Mario Strikers Battle League Football Nintendo Switch
חדש בבאג!

Mario Strikers Battle League Football

מק"ט 045496429713

המשחק האחרון בסדרת Mario Strikers מגיע ל-Nintendo Switch!
התכוננו למשחקי ה"סטרייק", משחק 5-על-5 ספורטיבי דמוי כדורגל, אשר שם דגש גדול מאוד על התקפה.

249 ₪ מחיר באילת: 212.82 ₪
משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה
מידע נוסףפרטים טכנייםכוונו לשער על ידי התמסרות עם חברי הקבוצה שלכם, תקלו את חברי הקבוצה היריבה והשתמשו בחפצים ובמתקפות ריסוק מיוחדות כדי להבקיע שער.
עד שמונה אנשים (שתי קבוצות של ארבעה שחקנים) יכולים לשחק יחד על קונסולה אחת בו זמנית. בנוסף, תוכלו לשחק אונליין במצב Strikers Club, בו עשרים שחקנים ישחקו זה מול זה כדי להפוך לקבוצה הטובה ביותר!


שנו פרטי לבוש
שנו את פריטי הלבוש של חברי הקבוצה שלכם! שימו לב כי פרטי הלבוש השונים אינם רק שינוי ויזואלי - הם ישנו את הנתונים של השחקנים שלכם!


Hyper Strike
מצאתם כדור אנרגיה על המגרש? קחו אותו והסתערו לעבר השער של הקבוצה השניה. באמצעות כדורים אלו ניתן לשחרר מתקפה מיוחדת בשם Hyper Strike אשר אם מצליחה - שווה שני שערים!


השתמשו בחפצים
מגוון חפצים אשר אולי כבר מוכרים לכם מעולמו של מריו, ימתינו לכם במשחק זה ויוכלו לעזור לכם להסתער על השער של הקבוצה השניה בדרך לנצחון.

עבור

Nintendo Switch

ז'אנר

ספורט

מתאים לילדים

כןבאג טלגרם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

באג אקספרס
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו logitechEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesTURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו Audio TechnicaSONOS לוגולוגו Xbox OneNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו פוקימון JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו LexonDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitrealme לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidECOFLOW לוגולוגו Roborockלוגו Dogness
הנחה על מגוון צעצועיםמגוון ענק של מארזי LEGO