דף הבית > משחקים > Power Rangers Battle for The Grid Collectors Edition Nintendo Switch

Power Rangers Battle for The Grid Collectors Edition

מק"ט 5016488136266

גרסה מודרנית של הזיכיון בן ה25 שנים, Power Rangers: Battle for the Grid, מציגה את הריינג'רים והנבלים העכשוויים והקלאסיים כמו שלא הוצגו מעולם בקרבות של 3X3.

149 ₪ מחיר באילת: 127.35 ₪
חסר זמנית


Nintendo Switch
מידע נוסףפרטים טכניים


תפעול ופקודות קלות לביצוע המאפשרות לשחקנים מתחילים להנות ממערכת הקרב וגם מעודדים שחקנים מתקדמים להתמקד במכניקת המשחק, הכוללת השתלטות סיוע בזמן אמת, הגנה דינאמית באמצעות חסימת דחיפות ושמירה אווירית, מהלכים מותאמים אישית ומצב קאמבק ייחודי.


מאפיינים עיקריים
12 ריינג'רים ונבלים מכל הדורות:

- מגוון הדמויות כולל את: ג'ייסון לי סקוט, טומי אוליבר, קוטל הריינג'רס, מגן מאגנה, קאט מנקס, מסטודון סנטרי, גולדר, לורד דראקון, סנוזויק ריינג'ר כחול, אודונה, שריון הדרקון טריני\ טריי מטריפוריה, ג'ן סקוט, לורד זד ולורן שיבה.
- המשחק כולל גם: Kimberly Hart (Mighty Morphin Pink Ranger) ו-  Lord Drakkon V2 character skins.


9 זירות במיקומים אייקוניים
הילחמו במיקומים אייקוניים מהיקום של הריינג'רס, כולל חדר האימונים של zursui ומרכז הפיקוד מ- Mighty Morphin Power Rangers, אזור המלחמה של מחוז האוורד מ-Power Rangers Super Megaforce, יער מיסטי מ-Power Rangers Mystic Force, חדר הכס של לורד דראקון מ- Boom! Comics’ Mighty Morphin Power Rangers, קורינת מ- Power Rangers R.P.M, כדור הארץ: עידן ה-Cenozoic והמגדל מהסרט מ-2017 ובסיס דלתא של סיירת החלל מ-Power Rangers S.P.D.4 Megazords (אולטרא)
זמנו Megazords ומפלצות, כמו Dino Megazord, Dragonzord, Mega Goldar,  או  Delta Squad Megazord כדי ליצור קאמבקים אפיים.סיפור מקורי: הדמייה מחודשת של אירוע Shattered Grid
- מצב הסיפור נכתב ומדובב על ידי הכותב\במאי קייל היגנס (Mighty Morphin Power Rangers: Shattered Grid, Nightwing, Batman: Gates of Gotham).

- מצב הסיפור מציג גם אמנות מקורית של המעצב עטור השבחים דן מורה (Go Go POWER RANGERS, Buffy the Vampire Slayer, Klaus). במצב הסיפור, השחקנים יראו עיצוב מחדש של האירוע עטור השבחים Shattered Grid מסדרת ספרי הקומיקס.
- כאשר Lord Drakkon, גרסה מרושעת של טומי אוליבר, מבצע פעולה מאסיבית בזמן ובמרחב במטרה להשמיד את כל הפאוור ריינג'רס, הם חייבים להתאחד כדי להשיב מלחמה לפני שהיקום כולו נופל בידיו.


דיבוב על ידי הקאסט המקורי
הסיפורים והקרבות מדובבים על ידי חברי הקאסט המקורי של הפאוור ריינג'רס, כולל: גייסון דויד פרנק (טומי אוליבר), אוסטין סט. ג'ון (ג'ייסון לי סקוט), דויד ג'. פילדינג (זורדון) קריגן מאן (גולדר), דן אות'וורת' (אריק מאיירס) ומייגן קמארנה (קימברלי).


קרוספליי והתקדמות בקרוס בקונסולות  PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One ו- PC
- Power Rangers: Battle for the Grid הוא משחק הלחימה הראשון המאפשר קרוספליי בקונסלות PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One ו- PC בו שחקנים מכל הפלטפורמות יכולים להילחם זה בזה.

- הקרוספליי מאפשר לשחקנים להיכנס לקרבות מהר יותר נגד שחקנים מיומנים באותה מידה ופותח מאגר "שידוכים" גדול יותר ההופך את המשחק לתחרותי יותר. המשחק מאפשר גם התקדמות צולבת, כך ששחקנים יכולים להמשיך התקדמות שנעשתה בפלטפורמה אחת גם בפלטפורמה אחרת.


אתגרו את חבריכם בקרב ישיר או במשחק אונליין
- משחק ישיר מאפשר לחברים או לכל שני שחקנים ספציפיים להתמודד זה מול זה.

- הלובים המקוונים מאפשרים לעד שמונה שחקנים לשחק יחד במשחק ידידותי, בו המשתתפים יכולים להילחם בעד 4 משחקים שונים באותו זמן או לפקח על הקרב ולהיות השחקן הבא שיעלה לשחק.

עבור

Nintendo Switch

ז'אנר

פעולה
הרפתקאות

מוצרים שעשויים לעניין אותךרוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו