דף הבית > משחקים > THE SIMS 4 CITY LIVING PC

THE SIMS 4  CITY LIVING

מק"ט 5030943112855

קחו את הסימס שלכם לעיר וחקרו את כל מה שיש לה להציע, החל מהתנועה הסוערת מחוץ לדלתכם ועד הסיטואציות המיוחדות שקורות רק כאשר גרים בדירה

89 ₪ מחיר באילת: 76.07 ₪
הוסף לעגלה הוסף לעגלה
קנייה בטוחה קנייה בטוחה


PC
מידע נוסףפרטים טכניים

הגשימו את חלומותיהם של הסימס שלכם בעיר התוססת סן מיישונו. חקרו את השכונות השונות ואת פסטיבלי התרבות בהם הסימס שלכם יכול לצפות במופעי רחוב, להשתתף בתחרויות ולהיתקל בתחומי חיים שונים. מצאו לסימס שלכם את הדירה הראשונה שלו, אך היו מוכנים לאתגרים שיביאו המגורים בקרבת סימס נוספים. עבדו והגיעו מדירת מגורים קסומה אך קטנה לפנטהואז החלומות של הסימס שלכם. פתחו בקריירה חדשה בסביבת המטרופולין.

מאפיינים עיקריים
חקרו את העיר סן מיישונו הסוערת: חקרו את העיקר האורבנית המאוכלסת במגוון שכונות אשר לכל אחת מהן אישיות משלה. עשו גרפיטי על הקירות ברובע האמנות. שירו בבר הקריוקי החדש במחוז האופנה. קלעו לסל המגרש הכדורסל בשוק התבלינים. הזמינו חברים לשחק משחקי וידאו אחרי יום ארוך במשרד.

גלו פסטיבלים תרבותיים שוקקי חיים: פתחו והרחיבו את האופקים של הסימס שלכם וקחו אותם לפסטיבלים שונים ברחבי העיר של הם יוכלו לצפות במופעי רחוב, להשתתף בתחרויות ולהיתקל בתחומי חיים שונים. קחו את הסימס שלכם לפסטיבל התבלינים שם הם יוכלו להשתתף באתגר הקארי ולהפוך למאסטרים בתבלינים. עזרו לסים שלכם להדליק זיקוקים עם דייט לוהט בפסטיבל הרומנטיקה. הרוויח סימולונס על ידי מכירת יצירות אמנות של הסימס שלך בשוק הפשפשים.

חיו בדירה והתקרבו לשכנים שלכם: כאשר השכנים גרים קרוב כל כך, הסימס שלכם יוכל לחוות אינטראקציות מעניינות וליצור סוגים שונים של מערכות יחדים עם השכנים החדשים. אולי תכירו חבר טוב חדש או מושא אהבה ותתלבטו האם לתת להם מפתח לדירה שלכם. החליטו איך להתמודד עם מסיבות עד השעות המאוחרות עם מוזיקה רועשת – תצטרפו אליהם או תקראו למשטרה?

עבדו והגיעו מדירת מגורים לפנטהואז: בחרו בדירה שמתאימה לכם. כל דירה היא ייחודית ובעלת תכונות שישפרו את הסימס שלכם. חוו את הקדם והריגוש של הדירה הראשונה, אך תדעו שיש גם כמה חסרונות כמו ג'וקים, צנרת דולפת או בעיות בחשמל. אך זכרו שחלומות אכן מתגשמים ואתם יכולים לעזור לסימס שלכם להתקדם כך שיוכל לגור בפנטהואז בגורד שחקים עם נוף פנורמי ו.. שירותים מדברים!

פתחו בקריירה חדשה בסביבת המטרופולין: פתחו בקריירה חדשה במטרופולין וקחו את הסימס שלכם ברחבי העיר כדי למצאו עבודה! תנו נאומים מרשימים ודרמטיים כפוליטיקאים. הראו כמה תרבותיים אתם כמבקרי מסעדות או מבקרי אמנות. תנו השראת להמונים והרוויחו עוקבים כעובדים במדיה החברתית.

*הכותר THE SIMS 4 נדרש כדי לשחק במשחק (נמכר בנפרד) כולל כל עדכוני המשחק.

עבור

PC

ז'אנר

תפקידים
הרפתקאות

מוצרים שעשויים לעניין אותךרוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו