דף הבית > משחקים > World of Warcraft Shadowlands Epic Edition PC

World of Warcraft Shadowlands Epic Edition

מק"ט 5030917290305

סילוונס וינדרונר פערה פתח בין אזארות' והחיים שלאחר המוות. כדי להבטיח את שימור הסדר הקוסמי, האלופים של אזארות' חייבים לצאת למסע בממלכות שמעבר ולהתמודד עם ההשלכות של פעולותיה של סילוונס.

299 ₪ מחיר באילת: 255.56 ₪
משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה
מידע נוסף


World of Warcraft®: Shadowlands היא ההרחבה השמינית לכותר משחק התפקידים עטור השבחים ובעל משתתפים רבים ברחבי העולם. ההרחבה שולחת את השחקנים לחזית שלא נחקרה מעולם, ארץ הצללים, מישור אינסופי אליו נשמות בנות תמותה הולכות כדי להיוולד מחדש, לשרת, להילחם או לסבול ייסורי נצח. שם, גיבוריה של אזארות' חייבים ליצור קשרים עם בעלי ברית חזקים השולטים בארץ הצללים ולרכוש את הכוחות העל טבעיים שהם צריכים כדי לחשוף את מזימותיה של סילוונס.


- חקרו את העולם שאחרי המוות ב- WARCRAFT – בפעם הראשונה ב- World of Warcraft, תיכנסו לארץ הצללים, העולם האינסופי של אחרי המוות. רכבו בשדות בסטיון, אבדו את עצמכם בין הצריחים הגותיים של רבנרת', התמודדו עם הזוועות של מאו ועוד.
- הצטרפו לברית ועצבו את גורלכן – הבריתות השולטות בארץ הצללים להוטות לגייס אליהן את אלופיה של אזארות'. לכל אחת מהבריתות יש סיפור משלה, מאפיינים שונים ומגוון כוחות שהם מעניקים למי שמשועבד למטרתם. בחרו בין קייריאן האמיץ מבסטיון או וונטיר הערמומי מרבנרת', הילחמו למען נקרולורדס האדירים ממאלדרקוס, או חפשו חידושים עם פיי הלילה הבלתי מרוסנים של ארדנוולד.
- קחו על עצמכם את האתגר חסר הגבולות של TORGHAST, מגדלם של המקוללים – הנשמות הנתעבות ביותר שקיימות מקוללות ונגזר עליהן לסבול ייסורי נצח בכלא המחריד הזה. האתגר שמשתנה באופן תמידי, פתוח לשחקן יחיד או לקבוצות של עד 5 שחקנים, ואלו שאמיצים מספיק לעמוד במבחן ירוויחו מהפרסים השווים ביותר של העולם הבא.
- מסע דרך חווית התפתחות חדשה – העלו את הגיבור שלכם בדרגות בחוויה משופרת בעלת 50 שלבים, שכל אחד מהם משמעותי. לאחר מכן התקדמו לשלב הבא בארץ הצללים.
- ועוד... – התחמקו מעינו הפקוחה של הסוהר במאו, אזור בו האתגר מתגבר ככל שתתמהמהו, זייפו קשרים עם דמויות מפתח כדי שיחלקו עמכם את כוחותיהם, והחזירו את תהילתו של מקדשכם.


מהדורה מיוחדת כוללת:

- מארז אספנים
- 4 סיכות אספנים המייצגים את הפלגים של ארבעת הבריתות
- קוד דיגיטלי להורדת הפסקול
- Wow 9.0 Epic Edition Key
- משטח לעכבר
- ספר אומנות



באג טלגרם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

באג אקספרס
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו logitechEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesTURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו Audio TechnicaSONOS לוגולוגו Xbox OneNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו פוקימון JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו LexonDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitrealme לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidWIZ לוגולוגו Roborockלוגו Dogness
הנחה על מגוון צעצועיםמגוון ענק של מארזי LEGO