דף הבית > משחקים > Assassin’s Creed Valhalla Ragnarök Edition Playstation - PS4

Assassin’s Creed Valhalla Ragnarök Edition

מק"ט 3307216232834

ב-Assassin’s Creed Valhalla אתם משחקים בתור איוור, לוחם ויקינגי אכזרי שגדל על סיפורי קרבות ותהילה. חקרו עולם פתוח יפייפה ומסתורי ברקע ימי הביניים האכזריים של אנגליה. הילחמו באוייבים, הרחיבו את הכפר שלכם ובנו לעצמכם כוח פוליטי במסע להבטיח לעצמכם מקום לצד האלים של ואלהלה.

269 ₪ מחיר באילת: 229.91 ₪
מידע נוסףפרטים טכניים


בנוסף למשחק הראשי, מהדורת Ragnarok מכילה את Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok, ההרחבה הנועזת ביותר של הסדרה. חבקו את גורלו של איוור בתור אודין במסע מרהיב בעולם המיתולוגיה הנורדית.

הכתיבו את הסאגה שלכם: מכניקת RPG מתקדמת מאפשרת לכם לעצב את התפתחות הדמות ולהשפיע על העולם סביבכם. כל החלטה שתקבלו, מבריתות פוליטיות, אסטרטגיות קרב ועד דיאלוגים והתקדמות הצטיידות, תעצבו את הנתיב לתהילה.
מערכת קרב אכזרית: עשו שימוש במס' כלי נשק אכזריים במקביל כגון גרזנים, חרבות ואף מגנים כדי לשחזר את סגנון הלחימה חסר הרחמים של הויקינגים. ערפו ראשים, התנקשו מרחוק או התגנבו בסתר וחסלו אוייבים בעזרת הלהב המוסתר. אתגרו את עצמכם עם המגוון הגדול ביותר של אוייבים קטלניים שנראו מעולם במשחק Assassin’s Creed.
עולם פתוח בימי הביניים: הפליגו מהחופים הקשים והמסתוריים של נורווגיה לעבר החופים היפייפים אך האסורים של ממלכת אנגליה ומעבר. הטמיעו עצמכם בדרך החיים של הויקינגים בעזרת דיג, ציד, משחקי חברה ועוד.
הובילו פשיטות אגדתיות: צאו למתקפות ענק נגד חיילי סאקסון ומבצרים ברחבי אנגליה. הובילו את השבט שלכם במתקפות פתע מספינתכם ובזזו שטחי אויב כדי לחזק את עצמכם.
החזיקו בכוחו של אל: תספגו יכולות חדשות מהאויבים שתביסו, תשנו צורה לזו של עורב לביצוע התנקשויות מרהיבות, תשנו את העור שלכם ללבה כדי להגן על עצמכם, ועוד.
צללו אל תוך האגדות הנורדיות: על אייבור לקבל את גורלו בתור אודין ולהיכנס אל יקום הגמדים האגדי Svartalfheim, עולם מרהיב אך מסוכן ותחת מצור.

תוכן
המשחק Assassin’s Creed Valhalla: Ragnarok Edition מכיל:
- משחק הבסיס Assassin’s Creed Valhalla
- קוד להורדה דיגיטאלית של ההרחבה Dawn of Ragnarok


שדרוג חינם לדור הבא
רכשו את גרסת המשחק ל-Xbox One או PlayStation 4 וקבלו שדרוג לגרסת ה-Xbox Series S|X או PlayStation 5 ללא עלות נוספת.**
**חלים תנאי והגבלות. שדרוג המשחק במהדורה פיזית מצריך קונסולה בעלת כונן דיסקים.

עבור

PS4

ז'אנר

פעולה
הרפתקאות

תמיכה

PS4
PS5באג טלגרם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

באג אקספרס
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו logitechEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesTURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו Audio TechnicaSONOS לוגולוגו Xbox OneNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו פוקימון JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו LexonDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitrealme לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidWIZ לוגולוגו Roborockלוגו Dogness
הנחה על מגוון צעצועיםמגוון ענק של מארזי LEGO