דף הבית > משחקים > Marvel's Guardians Of The Galaxy Standard Edition Playstation - PS4

Marvel's Guardians Of The Galaxy Standard Edition

מק"ט 5021290091580

צאו למסע פרוע בקוסמוס עם עיבוד חדש של Marvel’s Guardians of the Galaxy

משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה
מידע נוסףפרטים טכניים

במשחק פעולה-הרפתקה בגוף שלישי, תגלמו את סטאר-לורד, והודות למנהיגות האמיצה אך מפוקפקת שלכם, שכנעתם צוות הזוי של גיבורים לא סבירים להצטרף אליכם.
איזה אידיוט (בטח שלא אתם) גרם לשרשרת של אסונות ורק אתם יכולים להחזיק יחד את השומרים הלא צפויים מספיק זמן כדי לבלום קריסה בין-כוכבית טוטאלית. השתמשו ב-"Element Blasters", במכות קבוצתיות, בבעיטות מגפיים אגדיות, הכל תופס.אם אתם חושבים שהכל הולך לפי התוכניות, מחכות לכם הפתעות, והשלכות מעשיכם יוודאו שהשומרים נשארים בכוננות. בסיפור חדש ומקורי של שומרי הגלקסיה, יצטלבו דרככם עם ישויות עוצמתיות חדשות ועיבודים מיוחדים לדמויות אייקוניות ידועות, שכולם לוקחים חלק במאבק על גורל הגלקסיה. זה הזמן להראות ליקום ממה אתם עשויים.
זה קטן עליכם. כנראה.

הנהיגו את שומרי הגלקסיה
אתם מגלמים את סטאר-לורד, לכן הכל מותר מבחינת סגנון לחימה, מ-"Element Blaster" דרך בעיטות מגפיים אגדיות ועד למכות קבוצתיות. עם השומרים שנלחמים לצידכם, קבלו החלטות והביסו את אויבכם בעזרת מתקפות מיוחדות. יחד עם זאת, ההשלכות של ההחלטות שלכם ינועו מקלילות לכלל לא צפויות לאורך המסע.

סיפור מקורי
צוותכם החדש של לא-יוצלחים אגדים בדרכו להציל את היקום בעיבוד חדש של Guardians of the Galaxy שנשאר גם נאמן למקור. איכשהו, אתם גורמים לשרשרת של אסונות, המובילות למסע פרוע בין עולמות מטריפי חושים המלאים בדמויות אייקוניות ומקוריות מבית מארוול. הפעילו את פלייליסט שנות ה-80 האהוב ותנו בראש.

מלא-יוצלחים לגיבורים
אתם הדבר היחיד ששומר את השומרים הבלתי צפויים ביחד, לכן כדאי לכם להשתפר בקטע המנהיגותי במהרה. עם המשפחה הלא פונקציונאלית הזו לצידכם, מחכים לכם דמעות וצחוקים במסע המשותף שלכם דרך הקוסמוס. לא משנה מה מחכה לכם מעבר לפינה, יהיה פצצה.התלבושות הכלולות בחבילה הן
-  Team-Lord (סטאר-לורד)
- Black Vortex (גאמורה)
- Thanos Imperative (דראקס)
- The Stinger (רוקט)
- Impaler (גרוט)

אם ברשותכם עותק של המשחק ל-PS4, אתם זכאים לקבל את הגרסה הדיגיטלית של המשחק ל-PS5 ללא תשלום נוסף ואתם לא תצטרכו שוב לרכוש את המוצר. בעלי עותק פיזי של המשחק ל-PS4 יאלצו להכניס את המשחק לכונן בכל פעם שירצו להוריד או לשחק בגרסה הדיגיטלית של המשחק ל-PS5. בעלי עותק פיזי של המשחק ל-PS4 שירכשו דגם של PS5 ללא כונן דיסקים לא יוכלו להנות מגרסת המשחק ל-PS5 ללא תשלום נוסף.

עבור

PS4

ז'אנר

תפקידים
יריות
פעולהבאג טלגרם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

באג אקספרס
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו logitechEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesTURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו Audio TechnicaSONOS לוגולוגו Xbox OneNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו פוקימון JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו LexonDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitrealme לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidWIZ לוגולוגו Roborockלוגו Dogness