דף הבית > משחקים > Sniper Elite 5 Playstation - PS4

Sniper Elite 5

מק"ט 5056208813633

סדרת Sniper Elite העטורת פרסים חוזרת כשקארל פיירבורן נלחם כדי לחשוף את פרוייקט קראקן בצרפת של שנת 1944. משחק הצלפים שהגדיר את הז'אנר, עם "צילומי חיסול" משופרים, מעולם לא ניראה או הרגיש טוב יותר בעת שתלחמו על מפות ענקיות על מנת לעצור את מכונת המלחמה הנאצית.

269 ₪ מחיר באילת: 229.91 ₪
משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה
מידע נוסףפרטים טכניים


Sniper Elite 5, הכותר החדש בסדרה, מציע צלפות שאין דומה לה, לחימה טאקטית בגוף שלישי ו-"צילומי חיסול" משופרים. הלחמו ופלסו את דרכיכם במפות מרתקות, בעלות מגוון מיקומים מהעולם האמיתי אשר עוצבו בפירוט מרשים, ומערכת התניידות משופרת המאפשרת לכם לחקור בקלות יותר איזורים מאי פעם.
צרפת, 1944 – כחלק ממבצעי חשאי של הריינג'רס האמריקאים, המיועד להחליש את מבצרי החומה האטלנטית לאורך חוף ברטאן, צלף האליט קארל פיירבורן יוצר קשר עם המחתרת הצרפתית. הם מגלים במהרה פרויקט נאצי המאיים לשים קץ על המלחמה לפני שבעלות הברית יוכלו לפלוש לאירופה: פרוייקט קראקן.

קמפיין רחב: מגוון מיקומים מהעולם האמיתי צולמו בשיטת "photogrammetry" כדי לשחזר סביבה חיה ומרתקת, ומספר של נקודות הסתננות וחילוץ יחד עם רשימת מטרות חיסול מביאים פרספקטיבה חדשה בכל משימה. הלחמו במזימה הנאצית לבד או עם שותף, עם מערכת Co-op משופרת המאפשרת לכם להתחלק בתחמושת ובחפצים, לתת פקודות ולרפא זה את זה.
פיזיקת יריות והתניידות משופרות: השתמשו במתקני אומגה, החליקו על מדרונות ופלסו את דרכיכם על אדנים כדי להגיע לנקודת התצפית המושלמת או על מנת לחמוק מתצפיתנים אויבים. קחו בחשבון את הקת והקנה של הרובה, יחד עם כוח הכבידה, כיוון הרוח וקצב הלב בעת שתכנסו בין כוונות לעבר המטרות שלכם.
יכולת התאמה אישית של הקליבר: השתמשו בעמדות עבודה כדי להתאים אישית ולשדרג כמעט את כל ההיבטים של הנשק שלכם – החליפו את הכוונת, הקת, הקנה, המחסנית ועוד. כל הרובים, הנשקים משניים והאקדחים בעלי מגוון רחב של אפשרויות התאמה אישית. בנוסף להכל, תוכלו לבחור את סוג התחמושת שלכם בהתאם למטרה, החל מחודר שריון ועד לתחמושת אל-הרג.
מצב פלישה – נחיתה לתוך הקמפיין במצבי משחק PVP ו-Co-op: מצב המאפשר לפלוש לקמפיין של שחקן אחר בתור צלף Axis ולהתחיל במשחק קטלני של "חתול ועכבר", המביא ממד חדש לאתגר בעת שתצודו את הטרף שלכם. לחלופין, בתור קארל תוכלו לקרוא לסיוע של צלף שני שיעזור לכם לצאת ממצבים בעייתיים.
מצב מרובה משתתפים מותח: התאימו אישית את הדמות ואת המטען שלכם והרוויחו XP, מדליות ועיטורים בעת שתיקחו חלק בקרבות תחרותיות אינטנסיביים ל-16 שחקנים שיעמידו את כישורי הצלפות שלכם במבחן. אם הסגנון שלכם הוא יותר שיתופי פעולה, תוכלו להצטרף למצב הישרדות, עם עוד 3 שחקנים נוספים, נגד גלים של אויבים.
"צילומי חיסול" משופרים: יותר ריאליסטי ואימתני מאשר אי פעם נראה, "צילומי חיסול" X-ray המוכרים חוזרים, ומראה לכם את כוחה ההרסני האמיתי של כל ירייה. עצמות יסיטו את הכדורים באופן בלתי צפוי, ויקרעו דרך חדשה בגוף האויבים. נשקים חלופיים ואקדחים גם יכולים להוביל ל-"מצלמת חיסול", כולל צילומים דרמטיים בהילוך איטי.

עבור

PS4

ז'אנר

יריות
פעולה
הרפתקאות

תמיכה

PS4
PS5באג טלגרם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

באג אקספרס
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו logitechEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesTURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו Audio TechnicaSONOS לוגולוגו Xbox OneNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו פוקימון JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו LexonDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitrealme לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidECOFLOW לוגולוגו Roborockלוגו Dogness
הנחה על מגוון צעצועיםמגוון ענק של מארזי LEGO