דף הבית > משחקים > God of War Ragnarok Launch Edition Playstation - PS5
מכירה מוקדמת

God of War Ragnarok Launch Edition

מק"ט 711719413493

העלילה מתחילה מספר שנים אחרי האירועים במשחק 2018 God Of War, הרוחות המקפיאות של Fimbulwinter הגיעו ל Midgard ומקשות על יכולת ההישרדות של Kratos ,Atreus ו-Mimir בטבע הנורדי הקפוא אפילו יותר
מבעבר.

מחיר מיוחד למכירה המוקדמת 259 ש"ח במקום 309 ש"ח!
תאריך ההשקה: 9.11.22
300 הרוכשים הראשונים יקבלו ארטבוק מודפס לאספנים מתנה!


משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה
מידע נוסףפרטים טכניים


בעוד שבמשחק האחרון נבנה אמון רב והבנה בין האב ובנו, עדין יש מידה רבה של מורכבות בקשר ביניהם – במיוחד לאחר גילוי המורשת העצומה של Atreus והנבואה שרק Kratos ראה.
Atreus הסקרן, כמו רוב הצעירים, רוצה להבין מי הוא יותר מכל דבר אחר. במקרה הזה הוא רוצה להבין מי הוא יכול להיות. התפקיד המסתורי של Loki בסכסוך הוא משהו ש Atreus לא יכול להרפות ממנו. הוא רוצה לשמור על משפחתו אבל אינו רוצה לעמוד מנגד ולא לעשות כלום בזמן שהסכסוך מכלה את תשע הממלכות.
Kratos שעדיין נושא עימו את טעויות העבר רוצה לחסוך מ Atreus את הלקחים העקובים מדם שלמד מהעימות שלו עם האלים. הוא רוצה לשמור על שלום בנו, מעל הכל והעימות שלהם עם Baldur חזק את האמונה שרק טרגדיה נוספת תגיע מההסתבכות עם Aesir.
יחד Kratos ו- Atreus יצטרכו לבחור באיזה נתיב הם ילכו. הבחירה שלהם תקבע את גורלם של כל אלה שחיים בתשעה הממלכות ככל ש- Ragnarök מתקרב.

מהדורת Launch Edition כוללת:

עותק משחק בלו-ריי דיסק+ תוכן דיגיטלי בשובר:
- שריון Kratos Risen Snow
- טוניקת Atreus Risen Snow (קוסמטי)*
*נדרש התקדמות בעלילת המשחק.

עבור

PS5

ז'אנר

פעולה
הרפתקאות

תמיכה

PS5באג טלגרם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

באג אקספרס
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו logitechEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesTURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו Audio TechnicaSONOS לוגולוגו Xbox OneNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו פוקימון JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו LexonDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitrealme לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidECOFLOW לוגולוגו Roborockלוגו nothing
צעצועים החל מ- 5 ש