דף הבית > נתבים, רכזות וכרטיסי רשת > נתב סלולארי Archer MR200 LTE TP-Link

TP-Link
נתב סלולארי  Archer MR200 LTE

מק"ט 6935364092740

נתב סלולארי בעל חריץ SIM לחיבור הרשת הביתית לאינטרנט על גבי תשתית סלולארית מהירה ברשתות הדור הרביעי LTE, פועל בתקן ac למהירויות גבוהות ברשת המקומית, בעל אבטחה מתקדמת והתקנה קלה ופשוטה

499 ₪ מחיר באילת: 426.5 ₪
לא זמין במלאי
קנייה בטוחה קנייה בטוחה

משלוח עד הבית חינם בכל קניה מעל ₪99

  • + אחריות: 3 שנים ע"י בנדא מגנטיק בע"מ
שאל אותנו על מוצר זה שאל אותנו על מוצר זה


TP-Link
מידע נוסףפרטים טכניים
אינטרנט סלולארי ברשתות הדור הרביעי
הנתב מצויד בחריץ לכרטיס SIM המאפשר לכם לחבר את הבית או המשרד לאינטרנט בחיבור סלולארי מהיר ברשתות הדור הרביעי (4G LTE) גם באזורים בהם לא ניתן לחבר תשתית אינטרנט קווית. באזורים בהן אין קליטת רשת LTE הנתב תומך אחורנית גם ברשתות הדור השני והשלישי. במידת הצורך, ניתן לחבר אחד מחיבורי הרשת הקוויים של הנתב למודם בתשתית בזק או כבלים וליהנות מחיבור אינטרנט קווי עם גיבוי סלולארי.

 
תקן 802.11ac למהירויות גבוהות עד פי 3
התקן הנפוץ כיום בשוק (802.11n) פועל בתדר 2.4 ג´יגה-הרץ. תדר זה עמוס במיוחד מאחר ומרבית המכשירים האלחוטיים, לרבות טלפונים אלחוטיים, התקני BlueTooth וכמובן התקני Wi-Fi פועלים בתדר זה. גם רשת החשמל הביתי פולטת קרינה בתדר זה, דבר היוצר עומס ו"רעש" המאטים את העברת הנתונים על גבי תדר זה. טכנולוגיית ה-802.11ac פעולת בריבוי תדרים – גם בתדר 2.4GHz המאפשר לה לתקשר עם ההתקנים הקיימים וגם בתדר 5GHz הפנוי יותר. ריבוי התדרים מאפשר להגיע למהירויות אדירות של עד 733MBps המאפשרות לשדר HD  באיכות מקסימאלית בזמן אמת לכל מכשיר בבית. על מנת ליהנות ממהירויות אלו חובה להצטייד במתאם תומך למחשב.    
    

אבטחה מתקדמת
הנתב מגיע עם מבחר אפשרויות אבטחה שימושיות לרבות אבטחה אלחוטית גבוהה בתקן WPA2, תכונות כגון סינון תוכן, סינון MAC ועוד. 

 
התקנה קלה ופשוטה
אשף ההתקנה של הנתב ידידותי למשתמש ומאפשר חיבור לאינטרנט בדקות ספורות תוך שימוש בחלון הדפדפן וללא צורך להתעסק עם הגדרות מורכבות.

 
 
קצב העברת נתונים

עד 733MBps

תדר

2.4Ghz
5Ghz

תקן אלחוטי

IEEE 802.11n

מוצרים שעשויים לעניין אותךרוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו