דף הבית > כבלים ומתאמים > כבל מתאם Thunderbolt 3 (USB-C) ל-Thunderbolt 2 Apple

כבל מתאם Thunderbolt 3 (USB-C) ל-Thunderbolt 2

מק"ט 888462859189

כבל מתאם Thunderbolt 3 (USB-C) to Thunderbolt 2 Adapter

219 ₪ מחיר באילת: 187.18 ₪
יבואן רשמי יבואן רשמי קנייה בטוחה קנייה בטוחה
+ אחריות: שנה ע"י יבואן רשמי : iConGroup / C-Data
מידע נוסףפרטים טכניים

מתאם Thunderbolt 3 (USB-C) ל-Thunderbolt 2 מאפשר לך לחבר התקני Thunderbolt ו-Thunderbolt 2 - כגון כוננים קשיחים חיצוניים ותחנת עגינה של Thunderbolt - לכל אחת מיציאות Thunderbolt 3 (USB-C) / USB 4 ב-Mac שלך.

כמתאם דו-כיווני, הוא יכול גם לחבר התקני Thunderbolt 3 חדשים ל-Mac עם יציאת Thunderbolt או Thunderbolt 2 ו-macOS Sierra ואילך.

בנוסף, ניתן להשתמש בו כדי לחבר צגים התומכים ב-Thunderbolt - כמו תצוגת Apple Thunderbolt Display ו-LG Thunderbolt 2 - לכל אחת מיציאות Thunderbolt 3 (USB-C) / USB 4 ב-Mac שלך. עם זאת, שימוש במתאם זה עם צג Apple Thunderbolt מצריך מקור מתח, מכיוון שהצג אינו מספק חשמל דרך המתאם.

הערה: מתאם זה אינו תומך בצגי DisplayPort כמו Apple LED Cinema Display או צגי DisplayPort ו-Mini DisplayPort של צד שלישי. למידע נוסף, בקר בדף התמיכה של Apple עבור מתאם Thunderbolt 3 (USB-C) ל-Thunderbolt 2.

סוג

Thunderbolt
USB-Cבאג טלגרם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

באג אקספרס
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו logitechEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesTURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו Audio TechnicaSONOS לוגולוגו Xbox OneNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו פוקימון JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו LexonDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitrealme לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidECOFLOW לוגולוגו Roborockלוגו nothing
צעצועים החל מ- 5 ש