דף הבית > משחקים > Age of Empires IV (Win 10 & up) Code in Box PC
מחיר מיוחד

Age of Empires IV (Win 10 & up) Code in Box

מק"ט 889842877724

אחד ממשחקי האסטרטגיה בזמן אמת האהובים ביותר חוזר במלוא הדרו עם Age of Empires IV, בו אתם ניצבים בלב של קרבות היסטוריים אפיים שעיצבו את העולם.
מגיע כקוד להורדה מחנות האונליין, לשימוש בחשבון אירופי בלבד.

מחיר מיוחד עד 31.5.22 או עד גמר המלאי!

279 ₪ 199 ₪ מחיר באילת: 170.09 ₪
משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה
מידע נוסףפרטים טכניים


עם דרכים חדשות, מוכרות וחדשניות גם יחד, 
להרחיב את האימפריה שלכם בנופים אדירי ממדים וברזולוציית 4K מרהיבה, Age of Empires IV מביא משחק אסטרטגיה בזמן אמת שעבר התפתחות נוספת, אל דור חדש.
בחרו את המסלול שלכם לתהילה עם 8 תרבויות שונות, 4 מערכות נפרדות המכילות 35 משימות עם דמויות היסטוריות אלמותיות, מצב ריבוי שחקנים עם עד 8 משתתפים ומערכת הדרכה ומצב Campaign Story שנועד לאפשר לשחקנים חדשים לצאת לדרך בקלות ובהצלחה.

להפוך את ההיסטוריה לסיפור שלכם
אחד ממשחקי האסטרטגיה בזמן אמת האהובים ביותר חוזר במלוא הדרו עם Age of Empires IV, בו אתם ניצבים בלב של קרבות היסטוריים אפיים שעיצבו את העולם. עם דרכים חדשות, מוכרות וחדשניות גם יחד, להרחיב את האימפריה שלכם בנופים אדירי ממדים וברזולוציית 4K מרהיבה.


חזרה להיסטוריה
שחקו בסביבה היסטורית של 8 תרבויות שונות מרחבי העולם, החל מאנגליה ועד סין והסולטנאט של דלהי, במסע שלכם אל הניצחון. בנו ערים, נהלו משאבים והובילו את הכוחות שלכם לקרב יבשתי וימי בארבע מערכות נבדלות המכילות 35 משימות שמשתרעות על פני 500 שנה של היסטוריה, החל מימי הביניים ועד לרנסאנס.


בחרו את המסלול שלכם לגדולה עם דמויות היסטוריות
תחיו את ההרפתקאות של ז'אן ד'ארק במסעה להביס את האנגלים, או פקדו על צבאות מונגוליים אדירים בתור ג'ינגיס חאן, בכיבושו של אסיה. הבחירה היא שלכם – וכל החלטה תכריע את גורל ההיסטוריה.


התאמה אישית של המשחק עם mods
החל מתחילת 2022, שחקו בדרך שלכם עם כלי תוכן שנוצרו על ידי משתמשים לצורך משחקים בהתאמה אישית.


לאתגר את העולם
כנסו למצב מקוון כדי להתחרות, לשתף פעולה או לצפות יחד עם עד 7 מחבריך במצב ריבוי שחקנים PVP ו-PVE.


עידן לכל השחקנים
Age of Empires IV מהווה חוויה מזמינה לשחקנים חדשים עם מערכת הדרכה שמלמדת את מהות האסטרטגיה בזמן אמת ומצב story לשחקנים מתחילים, בהם יוכלו לשחק במערכות בקלות יחסית, אך עדיים מאתגרת מספיק עבור שחקנים מנוסים, עם מכניקת משחק חדשה, אסטרטגיות מתקדמות וטכניקות קרב.עבור

PC

ז'אנר

תפקידיםבאג טלגרם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

באג אקספרס
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו logitechEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesTURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו Audio TechnicaSONOS לוגולוגו Xbox OneNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו פוקימון JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו LexonDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitrealme לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidWIZ לוגולוגו Roborockלוגו Dogness