דף הבית > משחקים > Rise of the Tomb Raider 20th Anniversary Standard Edition Playstation - PS4

Rise of the Tomb Raider 20th Anniversary Standard Edition

מק"ט 5021290074453

 Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration כוללת את המשחק עטור השבחים Rise of the Tomb Raider, שהיה מועמד ליותר מ-75 פרסים, בו לארה קרופט הופכת ליותר מסתם שורדת ויוצאת למסע שוד הקברים הראשון שלה באזורים המסוכנים והמרוחקים ביותר של סיביר

בלעדי באתר! קונים באתר מעל ₪499 ומקבלים מצלמת אינטרנט FHD ב-₪79 במקום ₪179

69 ₪ מחיר באילת: 58.97 ₪
לא זמין במלאי


Playstation
מידע נוסףפרטים טכניים


Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration כולל בנוסף: תוכן חדש לשחקן יחיד "קשרי דם", תמיכה במציאות מדומה (VR), תוספת ריבוי משתתפים למצב Endurance, רמת קושי חדשה למצב שחקן יחיד "השורד המושלם", תלבושת ונשק מיוחדים לרגל ציון 20 שנה לסדרה ו-5 תלבושות קלאסיות נוספות ללארה. המהדורה כוללת בתוכה את כל התוכן הנוסף להורדה שהושק עד כה, כולל את: באבא יאגה: מקדש המכשף, מצב Endurance, התעוררות החשיכה הקרה, 12 תלבושות, 7 נשקים ו-35 כרטיסי מסע. עם מעל ל-50 שעות משחק, זוהי הגרסה המקיפה ביותר של המשחק עטור הפרסים.הרפתקה עטורת שבחים: ב – Rise of the Tomb Raider, לארה חושפת סוד עתיק שמציב אותה על הכוונת של ארגון חסר רחמים הידוע בשם "טריניטי". בעוד שהיא ממהרת לחשוף את הסוד לפני "טריניטי", המסלול מוביל אותה אל העיר המיתולוגית האבודה קיטז. לארה יודעת שהיא מוכרחה להגיע אל העיר האבודה ולסודותיה הכמוסים לפני "טריניטי" והיא יוצאת לסיביר אל שוד הקברים הראשון שלה.

"קשרי דם" - תוכן חדש לסיפור המרכזי: לאור מות אביה, דודה של לארה קורא תיגר על בעלות אחוזת קרופט. לארה נחושה להשיב אליה את מורשתה ולהוכיח שהיא היורשת החוקית, אך כדי לעשות זאת היא תצטרך קודם לכן להתמודד עם עברה. חקרו את בית ילדותה של לארה עם שעת משחק חדשה בסיפור המרכזי וגלו תעלומה משפחתית שתשנה את חייה לנצח. ניתן לשחק במצב משחק חדש זה בנקודת מבט מגוף שלישי וכמו כן, גם במצב מציאות מדומה.

סיוט "קשרי דם": הסיוטים הנוראים ביותר של לארה קמים לתחיה בעוד שעדרים של זומבים מציפים את בית ילדותה. הביסו עדרים של זומבים נגועים כדי להפוך למחסלים האולטימטיביים לפני שהסיוט משתלט עליכם! התחרו בחברים וצרו אתגרים קהילתיים עם קלפי שיפור במצב הסיוט החדש.תוספת ריבוי משתתפים למצב Endurance: אתה ואחד מחבריך מוכרחים לצוד ולאלתר כדי לשרוד בשעות היום וכמו כן להתגבר על איומים קטלניים מאויבים, אדם ועד בהמה, בשעות הלילה. זהו המבחן המושלם שיבדוק כמה זמן אתה וחברך יכולים לשרוד את השטח הקשה והנקמני. אש דורשת דלק, הקור יהרוג את מי שלא בא מוכן, אוכל ישיב חיים וכל חומר גלם חייב להיתפס ולהיאסף. אתם מתחילים עם כלום וחייבים למצוא את הכול. עבדו ביחד והתחרו באחרים אל מסע ההישרדות הארוך ביותר שלכם והילחמו על מקום בטבלת הדירוג.

תוכן חדש לציון 20 שנים לסדרה: 5 תלבושות קלאסיות של לארה קרופט, לצד תלבושת נוספת ממסעה של לארה לאנטארקטיקה מ"טומב ריידר III" שעוצבה מחדש . תוכן חדש כולל רמת הקושי בשם "השורד המושלם" שתגביל קשות את נקודות השמירה, חומרי הגלם, המשאבים, התחמושת והחיים שלכם – רק בעלי התושייה החזקים ביותר יצליחו לשרוד את רמת הקושי הקיצונית הזו.

כולל את כל חבילות התוספת: כולל את כל התוכן להורדה אשר יאריך את הקמפיין לשחקן יחיד ויאפשר לכם להתחרות בחבריכם. 3 חבילות תוכן משמעותיות יאתגרו אתכם לשרוד את התנאים הקיצוניים של מצב Endurance, לחקור קבר חדש שמאכלס בתוכו אימה עתיקה ב"באגה יאגה: מקדש המכשף" ולהילחם בגלים של טורפים נגועים ב"עליית החשכה הקרה". בנוסף, תלבושות חדשות, נשקים וכרטיסי מסע יסייעו לכם להתאים אישית, להרחיב אפשרויות ולהתחרות בחבריכם בהרפתקאות חדשות.

עבור

PS4

ז'אנר

פעולה
הרפתקאות

מוצרים שעשויים לעניין אותךרוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו