דף הבית > משחקים > Assassin's Creed III +Liberation Hd Remaster Playstation - PS4

Assassin's Creed III +Liberation Hd Remaster

מק"ט 3307216111597

השנה היא 1775. המושבות האמריקאיות עומדות להתחיל במרד. תחוו את דמותו של קונור, מתנקש אשר נשבע לשמור על חירות אנשיו ומולדתו. 

199 ₪ מחיר באילת: 170.09 ₪
משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה
מידע נוסףפרטים טכניים
 
 
  
 הציתו את המהפכה בתור רב המתנקשים שנולד ביופי והברוטליות של אמריקה במאה ה-18. Assassin’s Creed III עבר עיצוב וחידוש במיוחד עבור PlayStation 4Xbox One ו- PC. כעת רץ ב-K4 על Pro PS4 ו-Xbox One X, וב- P1080 על PS4 ו- Xbox One. הגרסה החדשה כוללת טקסטורות ברזולוציה גבוהה יותר, שיפור של צללים ותאורה בנוסף לשלל שדרוגים גרפיים אחרים. בנוסף לכך, מבוסס על משוב משתמשים, מכניקת המשחק השתפרה בעזרת מספר תכונות חדשות. 

השנה היא 1775. המושבות האמריקאיות עומדות להתחיל במרד. תחוו את דמותו של קונור, מתנקש אשר נשבע לשמור על חירות אנשיו ומולדתו. במטרה לבצע זאת, תאלצו לרדוף אחר אויבכם ברחבי עולם מזעזע, עצום, פתוח ומציאותי. השתמשו בכישורים קטלניים במסע האלים אשר ייקח אתכם מרחובות העיר ההרוסה לשדות קרב מלאים בדם בערבות אמריקה העוינת. תיפגשו עם גיבורים אגדיים בהיסטוריה האמריקאית, ביחד תאבקו כדי להשמיד את אלו המנסים לאיים על חירותכם.

ב- Assassin’s Creed III, אתם מגלמים את קונור, בנם הלוחם של אמא אינדיאנית ואבא בריטי. בעוד המהפכה קרובה מאי-פעם, השבט שלכם מאוים על ידי קבוצה חזקה המחפשת למחוץ את המהפכה האמריקאית ולשלוט על 13 המושבות. בעקבות הריסת הכפר שלכם, תקדישו את חייכם למען החופש ותצאו למסע של עשרות שנים בכדי להשיג את המטרה המקודשת.

Assassin’s Creed III Remastered כולל את Assassin’s Creed Liberation Remastered המספר אודות מסעה הבלתי נשכח של אבלין, מהרחובות הצפופים בניו-אורלינס לביצות הרדופות ולחורבותיה של מיין העתיקה.

בנוסף, תיהנו מחבילות ההרחבה מהמשחק המקורי "Benedict Arnold Missions", “Hidden Secrets” ו-“Tyranny of King Washington”.


Assassin’s Creed III Remastered כולל:
Assassin’s Creed Liberation Remastered: רץ ב-K4 על Pro PS4 ו- Xbox One X, וב- P1080 עלPS4 ו- Xbox One עם שיפור של צללים ותאורה, סביבות ו-VFX.

חבילות הרחבה:
- משימת Benedict Arnold: סט של 4 זיכרונות המכילים את מאמציו של קונור כדי לחשוף את תכניתו של Benedict Arnold למסור את West Point לצבא הבריטי.
- חבילת Hidden Secrets: 3 משימות עבור שעות נוספות של משחק, הלוקחות אתכם מהריסות מיין האבודה עד לים הפתוח. כל הצלחה מתוגמלת בכלי נשק! בנוסף קבלו 2 חליפות הכוללות את התלבושות המקוריות של קפטן האקווילה והמתנקש הקולוניאלי המסורתי. 

Tyranny of King Washington
סיפור בעל 3 חלקים החוקר מציאות חלופית בה גורג´ וושינגטון יוצא מדעתו עם כוח בלתי מוגבל, ושולט בנשיאות כמו עריץ. בעולם החלופי הזה, קונור מעולם לא היה מתנקש, לכן עליו לאמץ ניסויים חדשים, לרכוש את כישוריו שהוא צריך כדי להוריד את וושינגטון השתלטן ולהשיג את החירות לאדמתו אחת ולתמיד.

עבור

PS4

ז'אנר

תפקידים
הרפתקאותבאג טלגרם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

באג אקספרס
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו logitechEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesTURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו Audio TechnicaSONOS לוגולוגו Xbox OneNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו פוקימון JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו LexonDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitrealme לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidECOFLOW לוגולוגו Roborockלוגו nothing
צעצועים החל מ- 5 ש