דף הבית > אוזניות > אוזניות קשת אלחוטיות WH-ULT900NB Sony
חדש בבאג!

אוזניות קשת אלחוטיות WH-ULT900NB

מק"ט 4548736156432

אוזניות קשת אלחוטיות דגם WH-ULT900N מבית Sony. באמצעות בס יוצא דופן וביטול רעשים משופר, אוזניות ULT WEAR משחזרות בלחיצת כפתור את התחושה העמוקה של להיות במרכז המוזיקה בכל מקום שאתם נמצאים בו.

בחר צבע
799 ₪ מחיר באילת: 682.91 ₪
משלוח חינם משלוח חינם קנייה בטוחה קנייה בטוחה
+ אחריות: שנתיים ע"י ישפאר
+ עד 18 תשלומים ללא ריבית.
מידע נוסףפרטים טכניים

אוזניות קשת אלחוטיות דגם WH-ULT900N מבית Sony

אוזניות קשת אלחוטיות דגם WH-ULT900N מבית Sony

בס עוצמתי. אווירה אולטימטיבית.

תנסו לדמיין כאילו אתם צוללים לשורה הראשונה של הקונצרט, והפעילו את הרגע עם סדרת ULT POWER SOUND. הן תוכננו לחובבי מוזיקה, ומפיקות צליל עמוק ועוצמתי שמרטיט את הלב. התכונן להרגיש את הבס.

חוויה ייחודית עם מקלט הצליל שלכם

חוויה יחודית עם מקלט הצליל שלכם WH-ULT900N

לחצו על הכפתור. הרגישו את הבס.
בחרו מתוך שני סוגים שונים של צליל עם בס מודגש: ULT1 לבס עמוק בתדר נמוך, או ULT2 לחוויית בס עוצמתי וגרובי.

לחצו על הכפתור. הרגישו את הבס. WH-ULT900N

DSEE WH-ULT900N
הפקת צליל אותנטי

כאשר מקור מוזיקה מקורי נדחס, הוא מאבד את רכיבי התדרים הגבוהים שמוסיפים פירוט ועושר לרצועה. המנוע לשיפור הסאונד הדיגיטלי (DSEE‎) משחזר אותם בצורה אמינה, כדי להפיק צליל באיכות גבוהה שנשמע קרוב יותר להקלטה המקורית.

הצליל שלכם, בדיוק כפי שאתם אוהבים אותו
התאימו את הצליל להעדפות האישיות שלכם. תבחרו מתוך מגוון של הגדרות קבועות מראש כדי להתאים בין איכות הצליל לז'אנר המוזיקה שלו אתם מאזינים. או תצרו ותשמרו הגדרות משלכם באמצעות התכונה אקולייזר ביישום Sony│Headphones Connect.

WH-ULT900N הצליל שלכם, בדיוק כפי שאתם אוהבים אותו

פונקציית מעקב ראש
מעקב הראש יוצר חוויית האזנה מציאותית ומשכנעת, בהתאמה אוטומטית של שדות הקול כדי לפצות על תנועת הראש שלכם בעזרת טלפונים חכמים ושירותים תואמים. הצלילים מכוונים באופן מדויק בהתאם למסך הטלפון החכם, גם כשאתם בתנועה, כדי לאפשר לכם לשקוע בצפייה.

WH-ULT900N פונקציית מעקב ראש

שימוש רגיל -
 עם אוזניות רגילות, כשהראש שלכם זז, הצליל זז יחד עם האוזניות. הדבר מנתק את הצליל ממקומו בחלל, ופוגע באפקט התלת ממדי ובנוכחות.
עם יכולת מעקב ראש - עם מעקב הראש, כאשר אתם מזיזים את הראש, שדה הצליל שומר על מיקומו המקורי בחלל התלת-ממדי – ומעניק לכם חוויית צפייה והאזנה מציאותית.

אוזניות מאושרות לחוויה מותאמת אישית
אוזניות עם אישור ‎360 Reality Audio ואפליקציית Sony | Headphones Connect מאפשרות לכם להתאים אישית את החוויה שלכם על-ידי ניתוח צורת האוזניים ומספקות לכם חוויית האזנה סוחפת.

אוזניות מאושרות לחוויה מותאמת שישי WH-ULT900N

חוויה קולנועית אישית
עם BRAVIA XR‎ ומשדר אלחוטי WLA-NS74
זה הזמן ליהנות מהחוויה המלהיבה של Dolby Atmos‎ ומצליל מרחבי ב-360 מעלות שמותאם לאוזניכם עם BRAVIA XR‎ ואוזניות אלה, באמצעות המשדר האלחוטי WLA-NS7.5.

360‎ Spatial Sound Personalizer
עם האפליקציה Sony | 360 Spatial Sound Personalizer, תוכלו ליהנות מחוויית צליל שמותאמת במיוחד עבורכם. היישום מתעד ומנתח את צורת האוזניים שלכם, כדי שהאוזניות יוכלו ליצור שדה צליל מרחבי שמותאם לכם באופן אישי בזמן שיוך לטלוויזיות BRAVIA XR‎ .

360‎ Spatial Sound Personalizer WH-ULT900N

חוויית Dolby Atmos
עם משדר אלחוטי Sony WLA-NS7 המחובר לטלוויזיית BRAVIA XR‎, האוזניות שלכם יוצרות את הסידור האידאלי של רמקולי פנטום מסביבכם כדי שתיהנו מחוויית Dolby Atmos. בואו לשקוע בתוך הסצנה ולהרגיש ממש במרכז העניינים.

חוויית ®Dolby Atmos WH-ULT900N

שחררו את העוצמה. רק אתם והמוזיקה שלכם.
שחרר את העוצמה. רק אתה והמוזיקה שלך. WH-ULT900N

יותר מוזיקה, פחות רקע
עם שני מיקרופונים בכל כיסוי אוזנייה וטכנולוגיה של חיישן רעש כפול כדי ללכוד צלילי סביבה, תוכלו לחסום את הרעש החיצוני בכל מקום, כך שהדבר היחיד שתשמעו הוא מוזיקה.

להאזין בצורה חכמה יותר
המעבד המשולב V1 עוזר להפחית את הצליל החיצוני, עם עיכוב עיבוד נמוך כדי להפוך את ביטול הרעשים ליעיל יותר מאי פעם.

להשתיק את הרוח
מבנה הפחתת רעשי הרוח מסביב למיקרופון מפחית את רעש הרקע עבורכם, ושומר על השיחות ועל המוזיקה ברורות ונטולות הפרעות.

צלילי סביבה טבעיים יותר
במצב 'צליל סביבה', אוזניות ULT WEAR מאפשרות ליותר צליל סביבה לחדור פנימה, הודות למיקרופונים בעלי המשוב החוזר והמשוב המקדים המדויק, כך שתוכלו ליהנות מחוויית האזנה טבעית ולהישאר מחוברים לסביבה שלכם. בנוסף, אפליקציית Sony | Headphones Connect מאפשרת לכם להתאים את צליל הסביבה ב-20 רמות, או להשתמש בהגדרת 'מיקוד בקול' מבלי להסיר את האוזניות שלכם.
WH-ULT900N צלילי סביבה טבעיים יותר

בקרת קול מתכווננת מכוונת את ההגדרות באופן אוטומטי לפי מה שאתם עושים
בקרת קול מתכווננת היא פונקציה חכמה שחשה את המיקום שלכם והפעילות שאתם מבצעים, ואז מכווננת את הגדרות צלילי הסביבה לקבלת חוויית האזנה מושלמת. היא אפילו מזהה מיקומים שאתם מבקרים בהם לעתים קרובות, כגון מקום העבודה שלכם, חדר הכושר, או בית קפה מועדף, ומפעילה את מצבי הצליל בהתאמה למיקום.

צליל מעולה, עיצוב מלוטש
צליל מעולה עיצוב מלוטש WH-ULT900N

תוכננו להפקת צליל
העיצוב המלוטש של אוזניות ULT WEAR הוא גם פונקציונלי וגם נראה נהדר. המבנה המכני נועד לבודד את השמע מהעולם החיצון, להאזנה באיכות גבוהה ולשיחות קוליות ברורות גם בסביבה רועשת.

התאמה מושלמת שמשאירה את המוזיקה בפנים
הכריות החלקות משתמשות בתהליך של קצף בידוד תרמי ייחודי לצמצום קפלים ולכוח הידוק מאוזן יותר, ולכן הן נוחות להרכבה על האוזניים ומספקות ביצועים אקוסטיים יוצאי דופן.

עיצוב מתקפל לנוחות יומיומית
כיסויי האוזנייה מסתובבים כלפי פנים כך שקל לארוז אותם בצורה מסודרת במארז הקומפקטי שלהם.

עיצוב מתקפל לנוחות יומיומית WH-ULT900N

תיק נשיאה לנוחות בדרכים
תיק הנשיאה שסופק הוא עמיד וכולל כבל עבור האזנה קווית.

תיק נשיאה לנוחות בדרכים WH-ULT900N

הפעלה לאורך זמן
עם עד 30 שעות של חיי סוללה, תוכלו להאזין לאורך כל היום ולהמשיך גם בלילה. ואם עליכם לטעון במהירות, טעינה מהירה של 3 דקות תעניק לכם עד 90 דקות של זמן הפעלה.
חיי הסוללה מספקים עד 50 שעות כאשר ביטול הרעשים כבוי.

WH-ULT900N הפעלה לאורך זמן

כאן כדי ללוות אתכם

כאן כדי ללוות אותך

השהיה מיידית. הפעלה מיידית.
הסירו את האוזניות והמוזיקה תעצור – חיישן קיבולי יודע לזהות מתי אתם מרכיבים אותן. זה עוזר גם בשיפור דיוק הזיהוי והתכנון שלו. הרכיבו מחדש את האוזניות והמוזיקה תתחיל שוב.

השהייה מיידית. הפעלה מיידית. WH-ULT900N

שיחות חדות וצלולות
עם טכנולוגיית זיהוי קול מדויקת, מבנה הפחתת רעשי רוח ומיקרופונים מסוג עיצוב אלומה שמזהים את קולכם, תוכלו ליהנות משיחות ברורות וטובות יותר.

חיבור רב-נקודתי
לנוחות מלאה, ניתן לשייך את אוזניות Bluetooth האלה לשני התקני Bluetooth בו-זמנית, כך שכשמתקבלת שיחה, האוזניות מזהות את המכשיר שמצלצל ומתחברות אליו באופן אוטומטי.

חיבור רב-נקודתי WH-ULT900N

שליטה באמצעות הקול
תקבלו עזרה ללא שימוש בידיים – פשוט אמור 'Hey Google' או 'Alexa' כדי להפעיל את העוזר הקולי המועדף עליכם. האזינו למוזיקה, התחברו לחברים, תקבלו התראות, הגדירו תזכורות ועוד. באפשרותכם אפילו לשלוט בתכונות של האוזניות, כגון ביטול רעשים בעזרת קולכם.

גישה מהירה
קיצור דרך למוזיקה שלכם בכמה הקשות פשוטות – מבלי לגעת בטלפון החכם. אתם יכולים פשוט ליהנות מהמוזיקה בקלות.

שליטה בקצות אצבעותיכם
עברו בין שירים, התאימו עוצמת קול וענו לשיחות או התקשרו בהקשה או בהחלקה על צג המגע שבצדי האוזניות. עליכם לשמוע במהירות קולות או צלילים מסביבכם? פשוט הניחו את היד על התושבת כדי להגביר או להנמיך באופן מיידי את עוצמת המוזיקה ולהניח לצלילי הסביבה לחדור.

WH-ULT900N שליטה בקצות אצבעותיכם

מצאו את האוזניות שלכם בעזרת Fast Pair
בהקשה אחת, אוזניות ULT WEAR מאפשרות חיבור Bluetooth מהיר ופשוט עם מכשירי Android5. באפשרותכם אפילו לבדוק כדי לראות היכן הנחתם אותן לאחרונה.

התאמה קלה למחשב
התכונה 'התאמה מהירה' מאפשרת התאמה מהירה וקלה של האוזניות למחשב נייד, למחשב שולחני או למחשב לוח עם Windows 11 או Windows 10. בעת בחירת מצב התאמה, מופיעות הנחיות מוקפצות לגבי התאמה במכשירי Windows 11 או Windows 10 קרובים.

קיימות

WH-ULT900N קיימות

שאיפה להשיג אפס טביעת רגל סביבתית
חברת Sony, ששואבת השראה מיופיו של העולם, תורמת את חלקה לסיוע בהגנה על כדור הארץ, ובה בעת מאפשרת ליוצרים להפיק מונות יפות ויצירתיות יותר. במטרה להשיג אפס טביעת רגל סביבתית בכל החברות מקבוצת Sony עד שנת 2050, אנו מקדמים כמה יוזמות ירוקות.

לא שכחנו את הקיימות
עיצוב המוצרים שלנו לא רק אופנתי, הוא גם ידידותי לסביבה. אוזניות ULT WEAR עשויות בחלקן מפלסטיק ממוחזר, ואין פלסטיק באריזות הבודדות. עובדה זו מעידה על המחויבות של Sony לצמצום ההשפעה הסביבתית של המוצרים ושל שיטות העבודה שלנו.

נגישות
אנו מאמינים שהטכנולוגיה צריכה לקדם עולם אינטראקטיבי יותר, יצירתי יותר, מבדר יותר ומכיל יותר. בעזרת שילוב של עיצוב מכליל שמתמקד בבני באדם במוצרי השמע שלנו, אנחנו מספקים את חוויית KANDO לכל המשתמשים, ללא הגבלת גיל, יכולת או סביבה.

חיבור

Bluetooth

אורך כבל

1.2 מטר

גודל דרייבר

40 מ"מ (בצורת כיפה)

חיי סוללה

השמעת מוזיקה רציפה: עד 30 שעות | תקשורת רציפה: עד 30 שעות

טווח תדרים

5Hz - 20,000Hz (JEITA)

עכבה

314 אוהם (1kHz) (בעת חיבור דרך כבל האוזניות כשהיחידה מופעלת) | 32 אוהם (1kHz) (בעת חיבור דרך כבל האוזניות כשהיחידה כבויה)

רגישות אוזניים

110dB/mW (בעת חיבור דרך כבל האוזניות כשהיחידה מופעלת) | 100dB/mW (1kHz) (בעת חיבור דרך כבל האוזניות כשהיחידה כבויה)

זמן טעינה

כ-3.5 שעות

משקל

255 גרם

טווח קליטה

כ-10 מטר

תכונות מיוחדות

כפתור ULT

ANC - ביטול רעשים אקטיבי

כן

פרופיל Bluetooth

HSP, HFP, AVRCP, A2DPבאג לכם להפסיק לחפש? לחצו כאן למוצרים המותאמים במיוחד בשבילכם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

משלוח חינם מהיום להיום באזור המרכז בקניה מעל 499 שח ומשלוח רגיל חינם ברכישה מעל 99 שח
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו BlackviewEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesלוגו MobilePixelsלוגו J5Createלוגו BLUETTIלוגו MY ARCADETURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו NIIMBOTSONOS לוגולוגו Xbox SeriesNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו  CANON JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו XiaomiDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitkeisar לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidECOFLOW לוגולוגו Roborockלוגו nothing