דף הבית > מותגים > DJI
על המותג

DJI

DJI - מנהיגה בסדר גודל עולמי בייצור ובפיתוח של רחפנים חדשניים כמו גם טכנולוגיות צילום לצרכים מסחריים ולטיפוח תרבות הפנאי.
DJI - נוסדה ומנוהלת כיום על ידי אנשים החדורים בתשוקה לכלי טייס הנשלטים מרחוק ומומחים בטכנולוגית בקרת טיסה ומייצבי תמונה.

היעוד של החברה הוא להפוך את הציוד לצילום אווירי וציוד ההסרטה לאמין יותר ולידידותי יותר למשתמש עבור יוצרים וחובבי החידושים ברחבי העולם כולו.

הפעילות הגלובאלית של DJI מקיפה כיום את צפון אמריקה, אירופה ואסיה , ומוצריה הייחודים והמהפכניים התקבלו באהדה על ידי צרכנים ביותר מ - 100 מדינות. מוצרי DJI משמשים בין היתר לאפליקציות ייחודיות לעולם הקולנוע, פרסום, בנייה , לוחמת אש, חקלאות ובמגוון תחומים רבים נוספים.

מצלמות אקשן ומייצבים
מצלמות אקשן ומייצבים
אביזרים
אביזרים
באג טלגרם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

באג אקספרס
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו logitechEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesTURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו Audio TechnicaSONOS לוגולוגו Xbox OneNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו פוקימון JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו LexonDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitrealme לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidWIZ לוגולוגו Roborockלוגו Dogness
הנחה על מגוון צעצועיםמגוון ענק של מארזי LEGO