דף הבית > רמקולים > רמקול גיימינג UltraGear GP9 LG

רמקול גיימינג UltraGear GP9

מק"ט 8806091442574

רמקול גיימינג מדגם UltraGear GP9 מבית LG.
ציוד הסאונד האולטימטיבי לגיימינג כבר כאן

1,590 ₪
אפשרות לתשלום בהוראת קבע באתר ובסניפים ?
36 תשלומים - תשלום חודשי 55.30 ₪
12 תשלומים - תשלום חודשי 143.63 ₪
* פרטים נוספים במסך הרכישה
תשלום באמצעות בלנדר
קנייה בטוחה קנייה בטוחה
+ אחריות: 3 שנים ע"י ח.י אלקטרוניקה ורכיבים בע"מ
מידע נוסףפרטים טכניים

5 חוויות גיימינג חדשות שטרם נראו בעבר

סאונד גיימינג ברמה שלא הכרתם

הצטיידו בסאונד גיימינג קולנועי

ממיר Hi-Fi Quad DAC המוביל בתעשייה

הפקת צליל מדויק
עם ממיר Hi-Fi Quad DAC מובנה
ממיר ES9038 Pro DAC (ממיר דיגיטלי לאנלוגי) מספק ביצועים מובילים בתעשייה לרמקול גיימינג UltraGear מבית LG. ממיר Quad DAC בגודל 32 ביט כולל 132 dB DNR ומיועד לציוד שמע מקצועי ועומד בתקן התעשייה לקבלת שמע ברזולוציה גבוהה. באמצעות אפשרויות הקישוריות הרבות שלו, תוכלו לחבר את הרמקול להתקן Hi-Fi אחר דרך כבל AUX ולשפר את הצליל של כל מה שתאזינו לו.

הפקת צליל מדויק עם ממיר Hi-Fi Quad DAC מובנה

שמע ברזולוציה גבוהה

שמע ברזולוציה גבוהה
רמקול גיימינג UltraGear מבית LG מיועד בעיקר כדי לספק חוויית גיימינג מדויקת ומציאותית. הוא מסוגל לתמוך בשמע ברזולוציה גבוהה באמצעות קצבי דגימה גבוהים יותר המספקים הפקה של הסאונד האנלוגי המקורי של המשחק באופן עשיר ושלם יותר.

תנו לצליל התלת-ממד של הגיימינג לעטוף אתכם

תנו לצליל התלת-ממד של הגיימינג לעטוף אתכם

ברוכים הבאים לחוויית גיימינג חדשה. צליל גיימינג בתלת-ממד הוא טכנולוגיה קניינית מבית LG המתאימה באופן אישי את שמע המשחק בהתאם לז'אנר שלו. באמצעות אלגוריתם HRTF מיוחד (head related transfer function), רמקול הגיימינג UltraGear מבית LG יוצר רמת צליל סראונד שבדרך כלל ניתן לחוות רק באמצעות אוזניות.

אלגוריתם ה-HRTF

אלגוריתם ה-HRTF גורם למיקום הצליל להישמע מציאותי יותר.
טכנולוגיית צליל הגיימינג בתלת-ממד מבית LG פותחה באמצעות מסד נתוני ה-HRTF (פונקציות הקשורות לאופן בו מועבר הצליל ממקום מסוים אל האוזן). כך תוכלו ליהנות מחוויית צליל סראונד וירטואלי שתגרום למיקום, לכיוון ולכל פרטי הצליל להישמע מציאותיים יותר — וכל זה ללא אוזניות.

ממטב המשחקים לפי ז'אנר עבור FPS ו-RTS
LG פיתחה טכנולוגיה חדשה שמתאימה אישית את שמע המשחק בהתאם לז'אנר המשחק שבו אתם משחקים בהתאמה. כעת תוכלו לזהות את האויבים ואת בני הברית שלכם בדיוק רב ב-FPS או לקבל תחושת עומק ומציאותיות גדולה יותר ב-RTS ובז'אנרים נוספים לחוויה סוחפת מרבית.

צליל סראונד וירטואלי למיקומים המדויקים של האויבים שלכם

צליל סראונד וירטואלי למיקומים המדויקים של האויבים שלכם

מצב FPS משדרג את הצליל של המשחק לצליל סראונד וירטואלי. רמה חדשה כזאת של חוויית סראונד תאפשר לכם לזהות במדויק את מיקומי האויבים ובני הברית שלכם ואת הכיוון שממנו הם מגיעים כדי לתקוף, בין אם זה משמאל או מימין.

הרחבת שדה הצליל עבור RTS ועוד ז'אנרים של משחקים

הרחבת שדה הצליל עבור RTS ועוד ז'אנרים של משחקים
על ידי הרחבת שדה הצליל, מצב RTS יוצר אפקט מיוחד המשפר את המציאותיות ומגביר את תחושת ההיסחפות, לא רק במשחקי RTS אלא גם בז'אנרים של משחקים נוספים, כולל מרוצים, RPG, ספורט אלקטרוני ועוד. כעת תוכלו ליהנות באמת מנוכחות מרחבית בעולם הווירטואלי, ובתוך הצליל.

הגדרת אקולייזר מותאם אישית ללא כרטיס קול

הגדרת אקולייזר מותאם אישית ללא כרטיס קול

אינכם זקוקים יותר לכרטיס קול חיצוני לגיימינג כדי לשלוט במצב האקולייזר שיתאים לצורכי הגיימינג. תוכלו לקבל אקולייזר של שדה הצליל המכוון במיוחד לגיימינג עם אפשרות לשנות אותו עבור המשחק והטעם הספציפיים שלכם באמצעות האפליקציה. לאחר שתסיימו את ההגדרה המותאמת אישית עבור משחק מסוים, תוכלו לשתף אותה בפשטות עם שחקנים אחרים ולשפר את חוויית הגיימינג שלכם.

להפיק את המרב מהאוזניות שלכם

שדרגו את האוזניות שלכם
עם DTS Headphone:X
רמקול גיימינג UltraGear מבית LG ו-DTS Headphone:X מספקים צליל סראונד וירטואלי 7.1 לאוזניות עם יציאת אוזניות 3.5 מ“מ. העניקו לאוזניים שלכם חוויית שמע סוחפת בתלת-ממד כדי להשיג יתרון תחרותי באמצעות רמות חדשות של מודעות במשחק.

שדרגו את האוזניות שלכם עם DTS Headphone:X

מעבר קל בין האוזניות לרמקול

מעבר קל בין האוזניות לרמקול
כל פרט נלקח בחשבון בקפידה. כעת תוכלו להשאיר את האוזניות שלכם מחוברות אך להחליף בקלות בין אותות השמע על ידי לחיצה פשוטה על לחצן.

צ‘ט קולי ברור ללא אוזניות

צ‘ט קולי יחיד במינו
רמקול גיימינג
תקשורת ברורה ללא אוזניות, אינכם צריכים עוד להתעסק בחוסר נוחות עם אוזניות במהלך משחקים ארוכים. אלגוריתם הצ‘ט הקולי הברור מבית LG מספק לכם נוחות מרבית המאפשרת לכם לדבר באופן ברור על טקטיקות עם חברי הצוות שלכם מבלי להשתמש במיקרופון האוזניות ופשוט לעשות זאת בלחיצה על לחצן המיקרופון.

תקשורת ברורה ללא אוזניות

ביטול ההד גורם לקול שלכם להישמע חזק וברור
LG פיתחה טכנולוגיית צ‘ט קולי ברור עבור גיימרים. באמצעות הטכנולוגיה החדשה והמרשימה הזאת, רמקול הגיימינג UltraGear מבית LG יכול כעת להבדיל בין רעש הסביבה היומיומי כגון המזגן, לבין צלילי המשחק כדי שקול המשתמש יישמע באופן ברור יותר. תכונת ביטול ההד מונעת גם הפרעות קוליות שעלולות להיווצר באופן תדיר. בשל כך, חברי הצוות שלכם יוכלו לשמוע את הפקודות שלכם באופן ברור וצלול בעיצומו של המשחק.

ביטול ההד גורם לקול שלכם להישמע חזק וברור

התאמה אישית של תחנת הקרב שלכם

תאורת RGB 16.7M עבור תחנת הקרב שלכם
הפיחו חיים בתחנת הקרב שלכם באמצעות תאורת RGB מותאמת אישית. 16.7 מיליון צבעים יוצרים סביבה סוחפת יותר כדי לשפר את חוויית הגיימינג שלכם. רמקול הגיימינג UltraGear מבית LG מיועד גם להחמיא לאסתטיקת תחנת הקרב שלכם. גוף קומפקטי, מראה חד וללא חיווט מיותר בעיניים יעניקו לכם הילה בלתי מובסת.

תאורת RGB 16.7M עבור תחנת הקרב שלכם

התקנה אחידה עם צג הגיימינג
צרו תחנת קרב מושלמת באמצעות עיצוב תואם ושמע יוצא מן הכלל. צגי גיימינג מובילים רבים מעוצבים עם מעמד בצורת V ורמקול ה-UltraGear עוצב כדי להתאים לצורת ה-V של מעמד הצג. העיצוב הקומפקטי שלו חוסך במקום ומספק שמע ללא צורך בכבלים מסורבלים.

התקנה אחידה עם צג הגיימינג

הביאו את תחנת הקרב שלכם לרמה הגבוהה ביותר

חוללו מהפך בצלילי תחנת הקרב שלכם
רמקול הגיימינג UltraGear מבית LG נהדר, לא רק לגיימינג אלא גם למצבי קולנוע ומוזיקה, תוכלו להפוך את תחנת הקרב שלכם לרכזת בידור. תיהנו מכל התוכן האהוב עליכם במקום אחד.

חוללו מהפך בצלילי תחנת הקרב שלכם

תמיכה במספר מערכות
ניתן לחבר את רמקול הגיימינג UltraGear מבית LG להתקני שמע Hi-Fi דרך כבל USB-C או AUX ולקונסולות דרך כבל אופטי. בנוסף, אורך חיי הסוללה שלו עמיד לנוחיותכם.

תמיכה במספר מערכות

הביאו את תחנת הקרב שלכם לכל מקום
בזכות הסוללה המובנית, הרמקול נייד ותוכלו ליהנות מצליל באיכות מהדור הבא וממשחק סוחף בכל מקום שבו תהיו. קחו את מחשב ה-notebook ואת רמקול הגיימינג שלכם לכל מקום ושחקו בתחנת הקרב שלכם גם כשאתם לא בבית.

הביאו את תחנת הקרב שלכם לכל מקום

תיהנו מרמקול הגיימינג UltraGear שלכם בצורה הטובה ביותר באמצעות האפליקציה

תיהנו מרמקול הגיימינג UltraGear שלכם בצורה הטובה ביותר באמצעות האפליקציה

זמין גם במחשב אישי
מצב בקרת EQ, תאורה וכדומה, הכל באותו הזמן בתוכנת המחשב. עברו אל תפריט Support (תמיכה) ולחצו על התוכנה והקושחה להורדה.

זמין גם במחשב אישי

צבע

שחור

ממדים

376x86x108 מ“מ

משקל

2.26 ק"ג

סוללה

7.2 וולט 2600mAh

ערוצים

2

קישוריות

יציאת אוזניות, מחשב אישי (סוג USB C), USB C-type (נקבה), יציאת Aux, כניסת כבל אופטי, שקע מתאם AC

זמן טעינה

3.5 שעותבאג לכם להפסיק לחפש? לחצו כאן למוצרים המותאמים במיוחד בשבילכם

רוצים לדעת הכל לפני כולם?

הרשמו עכשיו לניוזלטר שלנו

משלוח חינם מהיום להיום באזור המרכז בקניה מעל 499 שח ומשלוח רגיל חינם ברכישה מעל 99 שח
HP לוגוAsus לוגוDell לוגוLenovo לוגוApple לוגולוגו Microsoftלוגו BlackviewEPSON לוגולוגו Sandiskלוגו SteelSeriesלוגו MobilePixelsלוגו J5Createלוגו BLUETTIלוגו MY ARCADETURTLE BEACH לוגולוגו HyperXRazer לוגוROCCAT לוגולוגו NIIMBOTSONOS לוגולוגו Xbox SeriesNintendo Switch לוגוPlaystation לוגולוגו  CANON JBL לוגוAnker לוגולוגו Jabraלוגו XiaomiDJI לוגולוגו GoProFitbit לוגולוגו Garminלוגו Amazfitkeisar לוגולוגו OtterBoxSamsung לוגולוגו PolaroidECOFLOW לוגולוגו Roborockלוגו nothing